النتائج 1 إلى 2 من 2

الموضوع: هشدار بدر ماه صفر در ۲۰ سپتامبر ۲۹ شهریور

هذا أحد المواقع الثانوية الخاصة بتبليغ دعوة الإمام المهدي المنتظر ناصر محمد اليماني والتي لا تتضمن أية أقسام خاصة ولا رسائل ولا عضويات وبالتالي لا يمكن المشاركة فيها ولا استرجاع الحسابات المفقودة عبرها، يوجد هنا فقط موسوعة البيانات مع الترجمة لبعضها إلى مختلف اللغات، ولا يتواجد الإمام المهدي إلا في الموقع الرسمي الوحيد منتديات البشرى الإسلامية والنبإ العظيم، وهناك يمكنكم التسجيل والمشاركة والمراسلة الخاصة وأهلاً وسهلاً بكم.

مصدر الموضوع
 1. مصدر المشاركة
  - 1 -
  امام مهدي ناصر محمّد اليمانيّ
  27 - محرم - 1443 هـ
  04 - 09 - 2021 مـ
  ۱۳- شهریور -۱۴۰۰ ه.ش.
  03:13 بعد از ظهر
  ( بحسب التقويم الرسمي لأمّ القرى )
  [ لمتابعة رابط المشاركة الأصلية للبيان ]
  https://mahdialumma.com/showthread.php?p=360846
  ________


  هشدار، بدر ماه صفر در ۲۰ سپتامبر [۲۹ شهریور]

  بِسم الله الواحد القهّار، ای مردم جهان! به‌ سوی خداوند واحد قهار بگریزید و چیزی را همراه خداوند، به خدایی نگیرید که در آن صورت پروردگار شما را به شدت عذاب خواهد کرد. بلکه تنها خداوندی را عبادت کنید که یگانه است و شریکی ندارد، جز «اللّه» را نپرستید! من از سوی او برای شما بیم‌دهنده و بشارت دهنده‌ام! تصدیق فرموده خداوند تعالی:
  {فَفِرُّوا إِلَى اللَّهِ ۖ إِنِّي لَكُم مِّنْهُ نَذِيرٌ مُّبِينٌ ‎﴿٥٠﴾‏ وَلَا تَجْعَلُوا مَعَ اللَّهِ إِلَٰهًا آخَرَ ۖ إِنِّي لَكُم مِّنْهُ نَذِيرٌ مُّبِينٌ ‎﴿٥١﴾‏} صدق الله العظيم [سورة الذاريات].
  {پس به‌ سوی خدا بگریزید، که من از سوی او برای شما بیم‌دهنده‌ای آشکارم! (۵۰) و با خدا معبود دیگری قرار ندهید، که من برای شما از سوی او بیم‌دهنده‌ای آشکارم! (۵۱)}
  یقین داشته باشید من خلیفه‌ی خدا بر عالمیان، امام مهدی ناصر محمد یمانی، سزاوار نیست غیر از حق چیزی به خدا نسبت دهم، و این خبری قطعی است که از جانب پروردگار عالمیان درباره شب نیمه ماه صفر و ماه بدر آن به شما داده می‌شود:
  خداوند به من فرمان داده‌است به تمام مردم جهان در نقاط دور و نزدیک اعلان کنم
  موعدِ جهانیِ بدرِ ماهِ صفرِ آینده، یعنی ماه صفر سال ۱۴۴۳ هجری [۱۴۰۰ ه.ش.] بر خلاف محاسبات نجومی خواهد بود که شما برای آغاز نجومی و شرعی این ماه [بر اساس رؤیت هلال] انجام داده‌اید.
  چون نشانه «بدر زودهنگام ماه»، آیت و نشانه‌ای برای خلیفه‌ی خدا بر عالمیان، مهدی و معجزه‌ای کیهانی است از نزد پروردگار عالمیان که در شامگاه روز دوشنبه/ شب سه‌شنبه ۲۰ سپتامبر ۲۰۲۱[۲۹ شهریور] رخ خواهد داد و این نشانه تصدیق از جانب پروردگار عالمیان است. چون در هلال صفر، خورشید به ماه خواهد رسید و هلال قبل از اقتران مرکزی [برای ماه صَفَر] متولد می‌شود و هلال از دید شما مخفی خواهد شد و تا زمانی که خدا بخواهد آن را نخواهید دید، چون در مورد اهله ماه صفر، ادراک در چند شب رخ خواهد داد.
  و همانا که این فرمانی از جانب خداوند واحد قهار به خلیفه‌اش است تا به تمام بشریت، مسلمان و کافر، عرب و غیرعرب و به تمام مردم عالم در نقاط دور و نزدیک اعلان کند نشانه بدر امام مهدی برای ماه صفر امسال [۱۴۴۳ه.ق.] دقیقاً در زمانی که میان این دو گیومه آمده‌است، رخ خواهد داد:
  «بدر دوشنبه، ساعت هفت»
  پایان رویا.
  تا این خبر را به مردم عالم اعلان کنم و لعنت خداوند بر دروغگویان باد. و این یعنی بدر ماه صفر در سرتاسر عالم، در یک لحظه‌ی جهانی رخ خواهد داد و این زمان روز ۲۰ سپتامبر [۲۹ شهریور] ساعت ۷ شامگاه امسال [سال ۲۰۲۱] خواهد بود و انذاردهنده معذور است. پس بر خودتان گواه باشید که من خبری را که خداوند واحد قهار داده‌است، اعلان کردم:
  در هلال ماه صفر، در صبح دوشنبه، خورشید به ماه خواهد رسید و هلال قبل از اقتران مرکزی متولد خواهد شد و به همین دلیل، بدر ماه صفر،
  بر اساس تقویم جهانی که همه بر آن اتفاق نظر دارند، درشامگاه روز دوشنبه، یعنی شامگاه ۲۰ سپتامبر۲۰۲۱[۲۹ شهریور۱۴۰۰ه.ش.] ساعت هفت شامگاه، کامل خواهد شد و انذاردهنده معذور است و خداوند برای گواه بودن کافی است. پس منتظر باشید که من هم با شما انتظار کشیده و مراقب هستم. تصدیق فرموده خداوند تعالی:
  {فَلَا أُقْسِمُ بِالشَّفَقِ ‎﴿١٦﴾‏ وَاللَّيْلِ وَمَا وَسَقَ ‎﴿١٧﴾‏ وَالْقَمَرِ إِذَا اتَّسَقَ ‎﴿١٨﴾‏ لَتَرْكَبُنَّ طَبَقًا عَن طَبَقٍ ‎﴿١٩﴾‏ فَمَا لَهُمْ لَا يُؤْمِنُونَ ‎﴿٢٠﴾‏ وَإِذَا قُرِئَ عَلَيْهِمُ الْقُرْآنُ لَا يَسْجُدُونَ ۩ ‎﴿٢١﴾‏ بَلِ الَّذِينَ كَفَرُوا يُكَذِّبُونَ ‎﴿٢٢﴾‏ وَاللَّهُ أَعْلَمُ بِمَا يُوعُونَ ‎﴿٢٣﴾‏ فَبَشِّرْهُم بِعَذَابٍ أَلِيمٍ ‎﴿٢٤﴾‏ إِلَّا الَّذِينَ آمَنُوا وَعَمِلُوا الصَّالِحَاتِ لَهُمْ أَجْرٌ غَيْرُ مَمْنُونٍ ‎﴿٢٥﴾‏‏} صدق الله العظيم [سورة الإنشقاق].
  {سوگند به شفق، (۱۶) و سوگند به شب و آنچه را [در خود] در برگیرد[فروپوشد]، (۱۷) سوگند به ماه آن‌گاه كه كامل شود (۱۸) كه طبق سیاره عذاب بر بالای طبق سیاره شما قرار می گیرد (۱۹) پس چرا آنان ایمان نمی‌آورند؟! (۲۰) و هنگامی که قرآن بر آنها خوانده می‌شود سجده نمی‌کنند؟! (۲۱) بلکه کافران پیوسته آیات الهی را انکار می‌کنند! (۲۲) و خداوند آگاه‌تر است به آن چه که آنها بدان پی می‌برند (۲۳) پس آنها را به عذابی دردناک بشارت ده! (۲۴) مگر کسانی که ایمان آورده و اعمال صالح انجام داده‌اند، که برای آنان پاداشی است قطع‌نشدنی! (۲۵)}
  پس مراقب و در انتظار وعده‌ی خدا برای تصدیق خلیفه‌اش باشید، نشانه‌ای از پروردگار عالمیان در مورد موعد بدر ماه صفر در روز دوشنبه ساعت هفت شامگاه روز ۲۰ سپتامبر ۲۰۲۱ [۲۹ شهریور۱۴۰۰ ه.ش.] و به وقت جهانی که همه بر آن اتفاق نظر دارند؛ ساعت هفت شامگاه دوشنبه، موقع غروب آفتاب روز دوشنبه/ شب سه‌شنبه. ساعت هفت شامگاه روز دوشنبه بر اساس تقویم جهانی که تمام دولت‌های جهان [عرب و غیر عرب] در مورد آن اتفاق نظر دارند، ساعت هفت شامگاه روز ۲۰ سپتامبر ۲۰۲۱ [۲۹ شهریور ۱۴۰۰ ه.ش.].
  وای بر کسانی که رسیدن خورشید به ماه را انکار می‌کنند، درحالی‌که به یقین می‌دانند این امر رخ داده‌است، اما با این وجود، نشانه‌های هشداردهنده پروردگار عالمیان را از مردم عالم پنهان می‌کنند، تا مردم جهان همراه آنان این آیات انذاردهنده پروردگارشان را انکار کرده و همگی وارد آتش شوند. لعنت خداوند بر مستکبرانی باد که مورد غضب خدا هستند، کسانی که آگاهانه نشانه‌های انذار را تکذیب می‌کنند. لعنت خداوند و ملائکه و تمام مردم بر آنان باد، مگر آن گروه از دانشمندان نجوم که توبه کرده و ایمان بیاورند و رسیدن خورشید به ماه و به دنبال خورشید افتادن ماه را از مردم عالم پنهان نکنند. خداوند توبه آنان را می‌پذیرد که خداوند تواب و رحیم است.
  و بى‌شک ناامید و محروم شد کسی که ‌آن را [از مردم جهان] پنهان نمود، و بى‌شک ناامید و محروم شد کسی که ‌آن را [از مردم جهان] پنهان نمود و بى‌شک ناامید و محروم شد دانشمند نجومی که ‌آن را [از مردم جهان] پنهان نمود. اما مردم عادی جهان، از خلال طلوع ماهی که زودتر از موعد به صورت بدر درمی‌آید، متوجه می‌شوند خورشید واقعاً به ماه رسیده‌است و این بدر زودهنگام ماه در زمان غروب آفتاب روز دوشنبه/ شب سه‌شنبه ۲۰ سپتامبر۲۰۲۱ رخ خواهد داد [۲۹ شهریور ۱۴۰۰]. و خداوند کسانی که مردم را [از نشانه‌‌های حق] باز می‌دارند و تکذیب‌کنندگانی که خود را از مکر خدا در امان می‌پندارند، لعنت خواهد کرد و جز خداوند ولی و یاوری نخواهند یافت و خواهند دانست که بازگشتشان به کجاست.
  انصار پیشگام برگزیده در نقاط مختلف جهان، از پیش خود هیچ چیز به بیان من اضافه نکنید، نه حین سخن گفتن با نزدیکانتان و نه در پاسخ به کسانی که در صفحات اجتماعی از شما سؤال می‌کنند، از خودتان اظهار نظری نکنید.
  انصار پیشگام برگزیده، ای تمام مسلمانانی که یاور محمد رسول الله صلی الله علیه و آله و سلم هستید، منحصراً بر انتشار این بیان تمرکز نمایید تا از هر راه و وسیله‌ای که شده به اطلاع تمام مردم عالم برسد و این کار را ادامه دهید تا موعد نشانه‌ای که خداوند وعده آن را داده‌است، فرا رسد و خداوند خلف وعده نمی‌کند.
  منتظر باشید که من هم همراه شما منتظرم و بگو: «پروردگارا! بیامرز و رحم کن که تو بهترینِ رحم‌کنندگانی!» و بین ما به حق گشایش عنایت فرما که تو بهترین جداکننده [حق از باطل] هستی و با یاری خدا در انتظار فتح و پیروزى هستیم، و هر ستمگرِ لجوج محروم ماند،[اشاره به آیه کریمه سوره ابراهیم: وَاسْتَفْتَحُوا وَخَابَ كُلُّ جَبَّارٍ عَنِيدٍ ‎﴿١٥﴾] تمام کسانی که از بیان حق قرآن مجید که نور هدایت به راه خداوند عزیز و حمید است رومی‌گردانند.
  وسلامٌ على المُرسَلين والحمد لله ربّ العالمين..
  خليفةُ الله على العالمين الإمام المهديّ ناصر محمد اليمانی
  ======== اقتباس =========
  360912


 2. مصدر المشاركة
  - 2 -
  امام مهدي ناصر محمّد اليمانيّ
  30 - محرّم
  - 1443 ه‍ـ
  07 - 09 - 2021 مـ
  ۱۶- شهریور - ۱۴۰۰ ه.ش.
  12:14 بعد از ظهر
  ( حسب التقويم الرسمي لأمّ القُرى)
  [ لمتابعة رابط المشاركة الأصلية للبيان ]
  https://mahdialumma.com/showthread.php?t=43334
  __________

  هشدار در مورد بدر جهانی ماه صفر..

  ای مردم جهان! صبح روز دوشنبه، ششم سپتامبر سال ۲۰۲۱ [۱۵ شهریور ۱۴۰۰ ه.ش.] در ماه صفر، خورشید به ماه رسید و هلال ماه صفر قبل از خورشیدِ روز دوشنبه غروب کرد و خورشید در بامداد سه‌شنبه و درحالی در محاق مرکزی با ماه اجتماع نمود که ماه [از قبل] به شکل هلال درآمده‌بود. این یعنی در شامگاه دوشنبه ۲۰ سپتامبر [۲۹ شهریور] در تمام عالم و در آسمان همه دولت‌ها، ماه صفر به هنگام طلوع، در بدر کامل خواهد بود. از بدر ماه در تمام جهان سخن می‌گویم، طبق افق هر منطقه، ماه به صورت بدر کامل طلوع خواهد کرد، با اینکه از نظر زمانی، تفاوت قابل توجهی بین زمان طلوع ماه [در نقاط مختلف عالم] وجود دارد و زمانی که در دورترین نقطه شرقی، در نیوزیلند، ماه در شامگاه دوشنبه ۲۰ سپتامبر ۲۰۲۱/ شب سه‌شنبه به صورت بدر کامل طلوع می‌کند، در خاورمیانه از نظر زمانی، صبح دوشنبه است و سپس در شامگاه دوشنبه/ شب سه‌شنبه ماه در کشورهای خاورمیانه به صورت بدر کامل طلوع می‌کند و تازه اینکه کشورهای شرقِ دور از نظر زمانی بیش از ۱۲ ساعت با «ساعت هماهنگ جهانی» اختلاف دارند.
  و من خلیفه‌ی خدا، مهدی ناصر محمد یمانی، اعلان می‌کنم: «نشانه‌ی بدرِ امام مهدی ناصر محمد یمانی» در تمام کشورهای جهان در یک تاریخ، یعنی روز دوشنبه ۲۰ سپتامبر ۲۰۲۱ [۲۹ شهریور ۱۴۰۰] رخ خواهد داد و در تمام مناطق جهان، از دورترین نقطه شرق عالم تا خاورمیانه و همچنین تا دورترین نقطه غربی عالم، ماه در یک روز یعنی ۲۰ سپتامبر ۲۰۲۱ [۲۹ شهریور ۱۴۰۰] به صورت بدر طلوع می‌کند.
  از نظر علم فیزیک نجومی غیر ممکن است که ماه در آسمان تمام عالم در شامگاه روز دوشنبه/ شب سه‌شنبه در تاریخ ۲۰ سپتامبر ۲۰۲۱ [۲۹شهریور ۱۴۰۰] به صورت بدر طلوع کند، مگر یک حالت و آن هم این است که هلال ماه صفر، روز دوشنبه/ شب سه‌شنبه، قبل از آفتاب غروب کند [و این هلالی که قبل از آفتاب غروب می‌کند]، هلال [روز] اول صفر است که عمرش [به وقت مرکز زمین و کیهان، مسجد الحرام در مکه مکرمه] از صبح دوشنبه آغاز شده‌است. دانشمندان نجوم جهان به رهبری سازمان امریکایی ناسا، مکر بزرگی را تدارک دیده‌اند تا مردم را از «نشانه کیهانی ادراک» باز دارند؛ لعنت شدید خدا بر آنان باد! آنها به یقین می‌دانند که در تمام کشورهای جهان، آغاز نجومی ماه صفر، زمان غروب خورشید روز دوشنبه/ شب سه‌شنبه نمی‌تواند باشد، چون ماه محرم هنوز به محاق نرفته‌است و بر اساس دانش آنها، محاق ماه محرم رخ نمی‌دهد مگر بامداد روز سه شنبه و برای همین روز بعد را به عنوان آغاز ماه صفر اعلان می‌کنند، یعنی در شامگاه سه‌شنبه/ شب چهارشنبه اعلان می‌کنند: از نظر نجومی، ۸ سپتامبر ۲۰۲۱ آغاز ماه صفر است و همچنین در تاریخ سه‌شنبه ۲۱ سپتامبر ماه صفر به صورت بدر طلوع خواهد کرد.
  ای دانشمندان نجوم! یا مگر می‌خواهید در مورد شب‌ بدرِ گریزناپذیر و حتمی که علی‌رغم میل شما، رخدادی اجتناب ناپذیر است، حیله‌گری کنید؛ سپس دنبال روش دیگری رفته و با دست کم گرفتن عقل مردم می‌‌خواهید بگویید: «بدر صفر در بامداد سه‌شنبه، در نقطه محاق مرکزی کامل خواهد شد».
  پس خلیفه‌ی خدا، مهدی، در برابر شما حجت آورده و می‌گوید: چه کسی را مسخره می‌کنید؟ به خداوندی که خدایی جز او نیست قسم، این امر نمی‌تواند قبل از آغاز نجومی و فیزیکی ماه در شامگاه سه شنبه ۲۱ سپتامبر رخ دهد. و می‌گویم: اگر به تاریخی بازگردید که «نشانه بدر خلیفه خدا امام مهدی» در آن رخ می‌دهد، در این صورت اعتراف کرده‌اید که ادراک رخ داده‌است. این یعنی باید هلال ماه صفر قبل از اقتران مرکزی متولد شده باشد و خورشید با هلال ماه صفر اجتماع کند، چطور ممکن است بدر در غرب نقطه اقتران مرکزی رخ دهد، درحالی‌که شما می‌دانید بدر در شرق محاق مرکزی رخ می‌دهد؛ چون پیدایش هلال و تکوین آن بعد از جدا شدن ماه از خورشید، از سمت شرق رخ می‌دهد. ولی اگر عکس این اتفاق بیافتد و هلال قبل از اقتران متولد شود، باعث می‌گردد در روزهای اول ماه، هلال پنهان بماند و انتفاخ اهله [بزرگ‌تر بودن اندازه هلال] و همچنین بدر زودهنگام ماه رخ دهد که علت آن تولد هلال در حالتی است که ماه در سمت غرب خورشید، قبل از وقوع اقتران مرکزی قرار دارد و خورشید با هلال ماه اجتماع می‌کند. چرا این موضوع را از مردم جهان پنهان می‌کنید؟ در حالی که رسیدن خورشید به ماه هشدار بزرگی به بشریت است، قبل از آنکه به دلیل عبور سیاره عذاب، شب از روز پیشی گیرد!!! وای بر شما از [قهر] خداوند واحد قهار، خداوند لعنت خود و ملائکه و تمام مردم را بر شما روا خواهد کرد.
  ولی من، امام مهدی ناصر محمد یمانی، به تمام بشریت اعلان می‌کنم نشانه کیهانی بدر در شامگاه روز دوشنبه ۲۰ سپتامبر [۲۹ شهریور] رخ خواهد داد و ماه در غروب روز دوشنبه، علی‌رغم میل تمام بشریت، به اذن خداوند واحد قهار به صورت بدر کامل طلوع خواهد کرد و خداوند به من فرمان داده‌است «بدر ماه صفر، دوشنبه ساعت هفت» را اعلان کنم.
  پس از غضب خداوند بترسید، از مکر خداوند بترسید! بدر ماه صفر در شامگاه روز دوشنبه ۲۰ سپتامبر [۲۹ شهریور]، دهان تمام ملت‌های جهان را خواهد‌ بست! ای کسانی که خود را از مکر خداوند در امان می‌پندارید، خواهید دانست... و جز خداوند ولیّ و یاوری نمی‌یابید، ای کسانی که بشریت را از تصدیق نشانه خلیفه‌ی خدا، مهدی ناصر محمد یمانی، باز می‌دارید! به شما و کسانی که شما را تصدیق کرده و سخن خلیفه‌ی خدا، مهدی را [مبنی بر رسیدن خورشید به ماه و روان شدن ماه به دنبال خورشید] تکذیب می‌کنند، بشارت عذاب دردناکی را می‌دهیم که از نزد پرردگار عالمیان بر شما نازل خواهد شد.
  خدایا با وعده حق خود میان ما گشایش و داوری فرما و دانشمندان نجوم که آن نشانه [ادراک] را پنهان کردند، ناامید و محروم شدند و تمام تصمیم‌گیرندگان شرور و ستمکار و لجوج ناامید و محروم شدند!
  خدایا، قلب من مغلوب شده‌‌است، پس اگر به حق می‌دانی که تو مرا به عنوان خلیفه‌ات بر تمام عالم برگزیده‌ای، یاری‌ام فرما، یاری از جانب خداوند عزیز و مقتدر و این تو هستی که خداوندِ تمام ملکوتی و امر خود را به انجام می‌رسانی.
  صبرم تمام شده‌است و امرم را به خدا واگذار می‌کنم. خدایا می‌دانی که این بنده‌ات برای ظهور و یا پیروز شدن، به کمک احدی از مردم عالم نیاز ندارد و هرکس کار نیکی انجام دهد، به خودش نیکی کرده‌است و پروردگارم غنی و حمید است.
  خداوندا، شهادت می‌دهم که تو مرا به عنوان خلیفه‌ات بر تمام عالمیان برگزیده‌ای، ولی حاضر نشدند در برابر خلیفه‌ی تو خضوع کنند، پس با قدرت و توانایی خود، آنچه را که وادارشان می‌کند خضوع کنند، به ایشان نشان بده.
  خداوندا، همانا تو کسی را بیش از توانش مکلف نمی‌کنی. هر چقدر به آنان در مورد مدد جدید برای سربازانت، نسل‌‌های «بعوضه‌ای» که از آن هیچ چیز نمی‌دانند، هشدار بدهم، پیشاپیش کفر خود را اعلان کرده و گفتند: «جهش‌های شناخته‌شده طبیعی» و هر چقدر به آنان هشدار دادم اثرات از راه دور عذاب الهی که ناشی از نزدیک شدن سیاره عذاب است، علتِ حوادث و بلایایی است که از هوا و دریا و خشکی بر سرشان نازل می‌شود، گفتند: «بلایای طبیعی ناشی از گرمایش جهانی»! خداوند بر قلب‌های آنان مهر زده‌است و لذا ایمان نمی‌آورند.
  خدایا، چاره آنها چیزی نیست مگر مادر جهنمیشان، سیاره عذابی که مستقیماً به‌ سویشان در حرکت است، سیاره‌ای که همان «زمین سیاره‌ی عذاب» است و بیشتر و بیشتر به آنان نزدیک می‌گردد تا آسمان را از جنوب و شمال و شرق و غرب بپوشاند و شراره‌های آتش بر آنان ببارد.
  و همان برایشان کافی است و بعد از مرگ، جایگاه و مأوایشان خواهد بود و چه سرانجام بدی است... خدایا پلیدى‌ها را بر هم نِه و همه را متراکم ساز و در آتش دوزخ قرار ده [اشاره به آیه کریمه سوره الانفال: لِيَمِيزَ اللَّهُ الْخَبِيثَ مِنَ الطَّيِّبِ وَيَجْعَلَ الْخَبِيثَ بَعْضَهُ عَلَىٰ بَعْضٍ فَيَرْكُمَهُ جَمِيعًا فَيَجْعَلَهُ فِي جَهَنَّمَ ۚ أُولَٰئِكَ هُمُ الْخَاسِرُونَ ‎﴿٣٧﴾‏].
  خداوندا به‌جز مجرمان، با عذابت باقی بندگانت را هدایت فرما، همانا که تو بر مجرمان عالم، احاطه داشته و از آنان آگاهی.
  خدایا، کسانی که اگر حق را بدانند از آن پیروی می‌کنند، هدایت فرما، همانا که تو نسبت به بندگانت آگاه و بینایی و از نگاه‌های خیانت‌بار و رازهای پنهان شده در سینه باخبری و بازگشت امور به‌ سوی خداوند است.
  هر کس خواهان عزت است، همانا که عزت به تمامی از آن خداست و خواهید دانست ناصر محمد یمانی راست می‌گوید یا از دروغگویان است!
  خداوندا حکم خود بر مجرمان را محقق گردان، آنان که در شهرها طغیان کردند و در آن، فساد و تباهى افزودند. پس تازیانه‌ی عذاب بر آنان فرود آر، همانا که تو در کمین آنان هستی و بدکاران به زودى خواهند دانست که سراى آخرت از آن کیست.
  وسلامٌ على المُرسَلين والحمدُ للهِ ربّ العالمين..
  خليفة الله وعبده الإمام المهدي ناصر محمد اليماني
  ======== اقتباس =========
  361186ضوابط المشاركة

 • لا تستطيع إضافة مواضيع جديدة
 • لا تستطيع الرد على المواضيع
 • لا تستطيع إرفاق ملفات
 • لا تستطيع تعديل مشاركاتك
 •