النتائج 1 إلى 1 من 1

الموضوع: چهار تن از وزرای مهدی منتظر ناصر محمد یمانی از رتبه اول هستند.

هذا أحد المواقع الثانوية الخاصة بتبليغ دعوة الإمام المهدي المنتظر ناصر محمد اليماني والتي لا تتضمن أية أقسام خاصة ولا رسائل ولا عضويات وبالتالي لا يمكن المشاركة فيها ولا استرجاع الحسابات المفقودة عبرها، يوجد هنا فقط موسوعة البيانات مع الترجمة لبعضها إلى مختلف اللغات، ولا يتواجد الإمام المهدي إلا في الموقع الرسمي الوحيد منتديات البشرى الإسلامية والنبإ العظيم، وهناك يمكنكم التسجيل والمشاركة والمراسلة الخاصة وأهلاً وسهلاً بكم.

مصدر الموضوع
 1. چهار تن از وزرای مهدی منتظر ناصر محمد یمانی از رتبه اول هستند.

  مصدر المشاركة
  الإمام ناصر محمد اليماني
  05 - شوّال- 1430 هـ
  25- 09 - 2009 مـ
  ۳-مهر-۱۳۸۸ه.ش.
  01:51 صباحاً
  ــــــــــــــــــــــ


  چهار تن از وزرای مهدی منتظر ناصر محمد یمانی از رتبه اول هستند.

  السلام عليكم ورحمة الله وبركاته
  از برادر ناصر محمد یمانی خواهش می‌کنم به سؤال اخیر من پاسخ دهند که حاوی سه موضوع است:
  ۱. تعداد یاران امام منتظر چقدر است؟
  ۲. ضیافت آسمان چیست و کجا اتفاق می‌افتد؟
  ۳. «دابة الأرض» که با مردم سخن می‌گوید چیست؟
  با عرض احترام و تشکر
  والسلام عليكم ورحمة الله وبركاته

  بسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِيمِ، وَسَلامٌ عَلَى الْمُرْسَلِينَ وَالْحَمْدُ لِلَّهِ رَبِّ الْعَالَمِينَ..
  اول اینکه شما باید دست از تکبر و غرور خود برداری. دوم اینکه اگر آن طور که خودت تصور می‌کنی از عالمان هستی، پس برتو واجب است قبل از قضاوت به مطالب گوش دهی و بعد از شنیدن و تدبر درباره ما حکم کنی تا مبادا در حق خود ظلم کرده باشی البته اگر از کسانی باشی که خداوند درباره‌شان می‌فرماید:
  {فَبَشِّرْ عِبَادِ ﴿١٧الَّذِينَ يَسْتَمِعُونَ الْقَوْلَ فَيَتَّبِعُونَ أَحْسَنَهُ ۚ أُولَـٰئِكَ الَّذِينَ هَدَاهُمُ اللَّـهُ ۖ وَأُولَـٰئِكَ هُمْ أُولُو الْأَلْبَابِ ﴿١٨} صدق الله العظيم [الزمر].
  { همان کسانی که سخنان را می‌شنوند و از نیکوترین آنها پیروی می‌کنند؛ آنان کسانی هستند که خدا هدایتشان کرده، و آنها خردمندانند.}
  اما جناب سلمان! با کمال تأسف به نظر نمی‌رسد تو از این دست افراد باشی؛ چون قبل از شنیدن و گفتگو حکم کرده‌ای و درباره ما به ناحق فتوا صادر کرده و حکم مشهور خود را داده‌ای:
  از همان اول، راه حق را دانستم و دریافتم که تو نه امام مهدی عجل الله تعالى فرجه الشريف هستی و نه حتی یمانی موعود و ان‌شاءالله درستی این کلام ثابت خواهد شد. من دلایلی از قرآن و سنت و منطق و عقل بر علیه تو دارم و السلام علیکم و رحمة الله و برکاته
  امام مهدی که چه بخواهی و چه نخواهی به حق از جانب خداوند فرستاده شده است، در پاسخ می‌گوید: انصار پیشگام برگزیده و تمام بازدیدکنندگان را به شهادت می‌گیرم که برتوست با علم و برهان قاطع قرآنی ثابت کنی فتوایت درباره من درست است که:
  تو نه امام مهدی عجل الله تعالى فرجه الشريف هستی ونه حتی یمانی موعود؛ و ان‌شاءالله درستی این کلام ثابت خواهد شد. من دلایلی از قرآن و سنت و منطق و عقل بر علیه تو دارم و السلام علیکم و رحمة الله و برکاته
  من یمانی و مهدی هستم و اگر منظورت از یارانم، سپاه من است؛ به خداوندی که جز او خدایی نیست؛ تعداد سپاهیان مرا جز خداوند کسی نمی‌داند و نمی‌تواند بشمارد، خداوند مرا با سپاه خود از پشه گرفته تا بالاتر از آن، در جنگ با مسیح دجال که مدتهاست در حال آماده‌سازی سپاه خود است؛ یاری خواهد کرد و خداوند تعالی می‌فرماید:
  {إِنَّهُمْ يَكِيدُونَ كَيْدًا ﴿١٥وَأَكِيدُ كَيْدًا ﴿١٦فَمَهِّلِ الْكَافِرِينَ أَمْهِلْهُمْ رُوَيْدًا ﴿١٧} صدق الله العظيم [الطارق].
  {آنها پیوسته حیله می‌کنند، (۱۵) و من هم در برابر آنها حیله می‌کنم! (۱۶) حال که چنین است کافران را اندکی مهلت ده (۱۷) }
  سلمان! برتوست که بدانی بزرگترین نبرد تاریخ خلقت، معرکه‌ی جنگ بین مهدی منتظر رهبر لشکر خداوند و دشمن من مسیح کذاب، ابلیس رهبر لشکر طاغوت است. در کتاب خداوند این نبرد، معرکه‌ای است که حق و باطل را از هم جدا خواهد کرد و من به اذن خداوند واحد قهار بر آنها پیروز شده و مورد یاری قرار خواهم گرفت؛ بدانید که حزب الله پیروز است.
  اما وزرای مهدی منتظر ناصر محمد یمانی، چهارنفر از وزیران اول و بلندپایه می‌باشند؛ آنها اصحاب کهف و رقیم و همگی از انبیاء خداوندند:
  ۱-
  رسول‌الله المسيح عيسى‌بن‌مريم عليه الصلاة والسلام
  ۲- رسول‌الله إلياس عليه الصلاة والسلام
  ۳- رسول‌الله إدريس عليه الصلاة والسلام
  ۴- رسول‌الله اليسع عليه الصلاة والسلام
  و «دابه الأرض» اولین کسی است که برانگیخته خواهد شد و با مردم درمیان‌سالی خویش به حق سخن خواهد گفت؛ او مسیح عیسی‌بن‌مریم است و من بعد از آنکه خدا به من آموخت و شأن او را از کتاب به طور مفصل برایم بیان کرد از او مطلع شدم .
  ونبرد بزرگ تاریخ جهان، آن‌گونه که شما تصور می‌کنید، نبرد بین امام مهدی و سفیانی نیست، به پروردگارم سوگند که چنین نیست. بزرگترین نبرد بین امام مهدی و مسیح کذاب است که قصد دارد خود را مسیح عیسی‌بن‌مریم معرفی کرده و ادعا کند پروردگار عالمیان است درحالی‌که شایسته نیست فرزند مریم چنین بگوید؛ لذا او دروغگویی است که به همین دلیل نیز مسیح کذاب نامیده می‌شود. برای همین نیز خداوند مقدر فرموده است تا مسیح حق، فرزند مریم صلّى الله عليه وعلى أمّه و آل عمران وسلّم تسليماً بازگردد. خداوند به او فرمان نداده تا مردم را به پیروی از خودش دعوت نماید، بلکه به او امر شده تا درحالی‌که در سنین میانی است، مردم را به تبعیت از مهدی منتظر فراخواند و از صالحانی است که از او تبعیت می‌نمایند. تصدیق فرموده خداوند تعالی:
  {وَيُكَلِّمُ النَّاسَ فِي الْمَهْدِ وَكَهْلًا وَمِنَ الصَّالِحِينَ ﴿٤٦} صدق الله العظيم [آل عمران]
  { و با مردم، در گاهواره و در میانسالی سخن خواهد گفت؛ و از صالحین است.}
  و اما سخن گفتن او در گهواره و کودکی، معجزه‌ای بود که اتفاق افتاد و گذشت و معجزه برانگیخته شدن و سخن گفتن او در میان‌سالی هنوز باقی مانده و محقق نشده است. او از صالحانِ پیرو مهدی منتظر و از وزیران گرامی او و شاهد حقی است در برابر مسلمانان و نصاری و یهودیانی که از حق فرستاده شده از پروردگارشان، دعوت کنند، داعی الهی به راه راست پیروی نکنند .
  و به راستی که «دابة» انسان است و خداوند تعالی می‌فرماید:
  { وَلَوْ يُؤَاخِذُ اللَّهُ النّاس بِمَا كَسَبُوا مَا تَرَكَ عَلَى ظَهْرِهَا مِن دَابَّةٍ } صدق الله العظيم [فاطر:۴۵]
  { اگر خداوند مردم را به سبب کارهایی که انجام داده‌اند مجازات کند، جنبنده‌ای را بر پشت زمین باقی نخواهد گذاشت!}
  یعنی برپشت زمین، انسانی را باقی نمی‌گذارد و منظور از خروج «دابة» ، انسانی است که با مردم سخن می‌گوید و حیوانی درکار نیست؛ بلکه این انسان، حکم حق درباره امام مهدی ناصر محمد یمانی را بیان کرده و دانش بیشتری درباره او به شما داده و برای مسلمانان و نصاری و یهود درباره من فتوا می دهد. او از صالحانی است که پیرو من بوده و از وزرای گرامی من است. من از مکان او باخبرم و برایتان پیش از این مفصل توضیح داده‌ام،روح او در آسمان و جسدش نزد شما در زمین است. تصدیق فرموده خداوند تعالی:
  { وَرَافِعُكَ إِلَيَّ وَمُطَهِّرُكَ مِنْ الَّذِينَ كَفَرُوا } صدق الله العظيم [آل عمران:۵۵].
  { من تو را برمی‌گیرم و به سوی خود، بالا می‌برم و تو را از کسانی که کافر شدند، پاک نگه می‌دارم}
  اما منظورخداوند از«رفع» بالابردن روح مسیح به سوی خداوند سبحان است و منظور از «تطهیر»، پاک کردن و تطهیر جسد ایشان است، که
  از دست کافران زمان خود در امان مانده است و با روح القدس؛ جبريل عليه الصلاة والسلام و فرشتگان همراهش یاری شده است. تصدیق فرموده خداوند تعالی:
  { إِذْ قَالَ اللَّـهُ يَا عِيسَى ابْنَ مَرْيَمَ اذْكُرْ نِعْمَتِي عَلَيْكَ وَعَلَىٰ وَالِدَتِكَ إِذْ أَيَّدتُّكَ بِرُوحِ الْقُدُسِ تُكَلِّمُ النَّاسَ فِي الْمَهْدِ وَكَهْلًا وَإِذْ عَلَّمْتُكَ الْكِتَابَ وَالْحِكْمَةَ وَالتَّوْرَاةَ وَالْإِنجِيلَ وَإِذْ تَخْلُقُ مِنَ الطِّينِ كَهَيْئَةِ الطَّيْرِ بِإِذْنِي فَتَنفُخُ فِيهَا فَتَكُونُ طَيْرًا بِإِذْنِي وَتُبْرِئُ الْأَكْمَهَ وَالْأَبْرَصَ بِإِذْنِي وَإِذْ تُخْرِجُ الْمَوْتَىٰ بِإِذْنِي وَإِذْ كَفَفْتُ بَنِي إِسْرَائِيلَ عَنكَ إِذْ جِئْتَهُم بِالْبَيِّنَاتِ فَقَالَ الَّذِينَ كَفَرُوا مِنْهُمْ إِنْ هَـٰذَا إِلَّا سِحْرٌ مُّبِينٌ ﴿١١٠﴾ } صدق الله العظيم [المائدة].
  {هنگامی که خداوند به عیسی‌بن‌مریم گفت: «یاد کن نعمتی را که به تو و مادرت بخشیدم! زمانی که تو را با «روح القدس» تقویت کردم؛ که در گاهواره و به هنگام میان‌سالی، با مردم سخن می‌گفتی و هنگامی که کتاب و حکمت و تورات و انجیل را به تو آموختم؛ و هنگامی که به فرمان من، از گل چیزی به شکل پرنده می‌ساختی، و در آن می‌دمیدی، و به فرمان من، پرنده‌ای می‌شد؛ و کور مادرزاد، و مبتلا به بیماری پیسی را به فرمان من، شفا می‌دادی؛ و مردگان را به فرمان من زنده می‌کردی؛ و هنگامی که بنی اسرائیل را از آسیب رساندن به تو، بازداشتم؛ در آن موقع که دلایل روشن برای آنها آوردی، ولی جمعی از کافران آنها گفتند: «اینها جز سحر آشکار نیست!»}
  روح القدس و فرشتگان همراهش، کالبد عیسی‌بن‌مریم را حمل کرده و در تابوت سکینه قرار دادند و سپس به اصحاب کهف اضافه‌اش کردند. او همان «رقیم» است که به سه نفر اصحاب کهف اضافه شده؛ اما جسد ایشان داخل تابوت سکینه است. دراین تابوت، نسخه اصلی تورات و انجیل و عصای موسی وآنچه که ماترک آل موسی و آل هارون باقی است، قرار دارد.
  اگر می‌خواهید بدانید مسیح حق کجاست تا از مسیح کذاب درامان باشید، بدانید حقیقت راز مسیح حق، در ده آیه اول سوره کهف نهاده شده است و مسلمانان از آن علم و آگاهی ندارند؛ چون تصور می‌کنند خداوند هم جسد و هم روح او را بالا برده است، چقدر برایم عجیب است! پس برای چه خداوند ذکر می‌نماید او مسیح عیسی‌بن‌مریم را میرانده است؟ چرا او را میرانده و سپس به زعم شما جسد و روح او را به سوی خود بالا برده است؟ خیر بلکه او را میرانده و روح ایشان را بالا برده است و تطهیری که از آن یاد شده، مربوط به کالبد اوست که از شر ایادی کفر درامان مانده است؛ نه سر او را قطع کردند [صلب] و نه ایشان را کشتند؛ بلکه به اذن خداوند جسد دیگر برایشان نمایان شد [توضیح از بیانات امام : خداوند جسد بی روحی شبیه عیسی مسیح در بستر او قرارداد و بنی اسرائیل آن جسد را با شمشیر زدند و پس از آنسرش را قطع کردند] و به این ترتیب نه نصاری امروزی و نه پدرانشان اطلاعی از مسیح عیسی‌بن‌مریم عليه الصلاة والسلام ندارند و معتقدند یهودیان او را کشته‌اند؛ اما او کشته نشده و آنها چیزی از ایشان نمی‌دانند. تصور می‌کنند یهودیان او را به قتل رسانده‌اند، درحالی‌که جسد ایشان سالم و دست‌ نخورده و پاک و مطهر در تابوت سکینه قرار دارد و به عنوان «رقیم» به اصحاب کهف اضافه شده است. پس حق را تصدیق و باور کنید و بدانید مسیح عیسی‌بن‌مریم «رقیم» اضافه شده به اصحاب کهف است تا از دنباله‌روی از مسیح کذابی که ادعای خدایی می‌کند درامان بمانید.
  حقیقت مسیح حق را در ده آیه اول سوره کهف پیدا می‌کنید و حدیثی حق از محمدٍ رسول الله - صلّى الله عليه وآله وسلّم آن را تأیید می‌کند:
  [ من حفظ عشر آياتٍ من أول سورة الكهف عُصِم من الدجال]
  [کسی که ده
  آیه اول سوره کهف را از حفظ دارد از دجال درامام خواهد ماند.]
  به این ترتیب از آنجا که کالبد مسيح عيسى‌بن‌مريم عليه الصلاة والسلام که همان «رقیم» است که به اصحاب کهف اضافه شده؛ ازنشانه‌های شگفت انگیز خداوند خواهد بود و خداوند تعالی می‌فرماید:
  بسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِيمِ
  {
  الْحَمْدُ لِلَّـهِ الَّذِي أَنزَلَ عَلَىٰ عَبْدِهِ الْكِتَابَ وَلَمْ يَجْعَل لَّهُ عِوَجًا ۜ﴿١قَيِّمًا لِّيُنذِرَ بَأْسًا شَدِيدًا مِّن لَّدُنْهُ وَيُبَشِّرَ الْمُؤْمِنِينَ الَّذِينَ يَعْمَلُونَ الصَّالِحَاتِ أَنَّ لَهُمْ أَجْرًا حَسَنًا ﴿٢مَّاكِثِينَ فِيهِ أَبَدًا ﴿٣وَيُنذِرَ الَّذِينَ قَالُوا اتَّخَذَ اللَّـهُ وَلَدًا ﴿٤مَّا لَهُم بِهِ مِنْ عِلْمٍ وَلَا لِآبَائِهِمْ ۚ كَبُرَتْ كَلِمَةً تَخْرُجُ مِنْ أَفْوَاهِهِمْ ۚإِن يَقُولُونَ إِلَّا كَذِبًا ﴿٥فَلَعَلَّكَ بَاخِعٌ نَّفْسَكَ عَلَىٰ آثَارِهِمْ إِن لَّمْ يُؤْمِنُوا بِهَـٰذَا الْحَدِيثِ أَسَفًا ﴿٦إِنَّا جَعَلْنَا مَا عَلَى الْأَرْضِ زِينَةً لَّهَا لِنَبْلُوَهُمْ أَيُّهُمْ أَحْسَنُ عَمَلًا ﴿٧وَإِنَّا لَجَاعِلُونَ مَا عَلَيْهَا صَعِيدًا جُرُزًا ﴿٨أَمْ حَسِبْتَ أَنَّ أَصْحَابَ الْكَهْفِ وَالرَّقِيمِ كَانُوا مِنْ آيَاتِنَا عَجَبًا ﴿٩إِذْ أَوَى الْفِتْيَةُ إِلَى الْكَهْفِ فَقَالُوا رَبَّنَا آتِنَا مِن لَّدُنكَ رَحْمَةً وَهَيِّئْ لَنَا مِنْ أَمْرِنَا رَشَدًا ﴿١٠} صدق الله العظيم [الكهف].

  بسم الله الرحمن الرحيم
  {حمد مخصوص خدایی است که این کتاب را بر بنده اش نازل کرد، و هیچ گونه کژی در آن قرار نداد (۱) درحالی‌که ثابت و مستقیم و نگاهبان کتابهای دیگر است؛ تا از عذاب شدید او بترساند؛ و مؤمنانی را که کارهای شایسته انجام می‌دهند، بشارت دهد که پاداش نیکویی برای آنهاست (۲) که جاودانه در آن خواهند ماند! (۳) و آنها را که گفتند: «خداوند، فرزندی [برای خود] انتخاب کرده است»، انذار کند. (۴) نه آنها به این سخن یقین دارند، و نه پدرانشان! سخن بزرگی از دهانشان خارج می‌شود! آنها فقط دروغ می‌گویند! (۵) گویی می‌خواهی بخاطر اعمال آنان، خود را از غم و اندوه هلاک کنی اگر به این گفتار ایمان نیاورند! (۶) ما آنچه را روی زمین است زینت آن قرار دادیم، تا آنها را بیازماییم که کدامینشان بهتر عمل می‌کنند! (۷) این زرق و برقها پایدار نیست، و ما قشر روی زمین را خاک بی گیاهی قرار می‌دهیم! (۸) آیا گمان کردی اصحاب کهف و رقیم از آیات عجیب ما بودند؟! (۹) زمانی که آن جوانان به غار پناه بردند، و گفتند: «پروردگارا! ما را از سوی خودت رحمتی عطا کن، و راه نجاتی برای ما فراهم ساز!» (۱۰)}
  در این آیات، خداوند به نصاری که اعتقاد دارند، خداوند، عالم مسيح عيسى‌بن‌مريم را به فرزندی گرفته است؛ هشدار می‌دهد کهه خداوند پاک و منزه و بسی بلند مرتبه است! همین‌طور فتوا می‌دهد که نه آنها و نه پدرانشان که هم عصر مسیح عیسی‌بن‌مریم بودند، چیزی درباه ایشان نمی‌دانند، چون تصور می‌کنند به دست یهود به قتل رسیده است؛ نه او را کشته‌اند و نه سرش از بدنش جدا شده است[صلب] و به جسد مطهر او نیز هیچ صدمه‌ای نرسیده، بلکه او رقیم است که به اصحاب کهف اضافه شده، تا از آیات شگفت‌انگیز خداوند باشد. تصدیق فرموده خداوند تعالی:
  بسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِيمِ
  {
  الْحَمْدُ لِلَّـهِ الَّذِي أَنزَلَ عَلَىٰ عَبْدِهِ الْكِتَابَ وَلَمْ يَجْعَل لَّهُ عِوَجًا ۜ﴿١قَيِّمًا لِّيُنذِرَ بَأْسًا شَدِيدًا مِّن لَّدُنْهُ وَيُبَشِّرَ الْمُؤْمِنِينَ الَّذِينَ يَعْمَلُونَ الصَّالِحَاتِ أَنَّ لَهُمْ أَجْرًا حَسَنًا ﴿٢مَّاكِثِينَ فِيهِ أَبَدًا ﴿٣وَيُنذِرَ الَّذِينَ قَالُوا اتَّخَذَ اللَّـهُ وَلَدًا ﴿٤مَّا لَهُم بِهِ مِنْ عِلْمٍ وَلَا لِآبَائِهِمْ ۚ كَبُرَتْ كَلِمَةً تَخْرُجُ مِنْ أَفْوَاهِهِمْ ۚإِن يَقُولُونَ إِلَّا كَذِبًا ﴿٥فَلَعَلَّكَ بَاخِعٌ نَّفْسَكَ عَلَىٰ آثَارِهِمْ إِن لَّمْ يُؤْمِنُوا بِهَـٰذَا الْحَدِيثِ أَسَفًا ﴿٦إِنَّا جَعَلْنَا مَا عَلَى الْأَرْضِ زِينَةً لَّهَا لِنَبْلُوَهُمْ أَيُّهُمْ أَحْسَنُ عَمَلًا ﴿٧وَإِنَّا لَجَاعِلُونَ مَا عَلَيْهَا صَعِيدًا جُرُزًا ﴿٨أَمْ حَسِبْتَ أَنَّ أَصْحَابَ الْكَهْفِ وَالرَّقِيمِ كَانُوا مِنْ آيَاتِنَا عَجَبًا ﴿٩إِذْ أَوَى الْفِتْيَةُ إِلَى الْكَهْفِ فَقَالُوا رَبَّنَا آتِنَا مِن لَّدُنكَ رَحْمَةً وَهَيِّئْ لَنَا مِنْ أَمْرِنَا رَشَدًا ﴿١٠} صدق الله العظيم [الكهف].

  بسم الله الرحمن الرحيم
  {حمد مخصوص خدایی است که این کتاب را بر بنده اش نازل کرد، و هیچ گونه کژی در آن قرار نداد (۱) درحالی‌که ثابت و مستقیم و نگاهبان کتابهای دیگر است؛ تا از عذاب شدید او بترساند؛ و مؤمنانی را که کارهای شایسته انجام می‌دهند، بشارت دهد که پاداش نیکویی برای آنهاست (۲) که جاودانه در آن خواهند ماند! (۳) و آنها را که گفتند: «خداوند، فرزندی [برای خود] انتخاب کرده است»، انذار کند. (۴) نه آنها به این سخن یقین دارند، و نه پدرانشان! سخن بزرگی از دهانشان خارج می‌شود! آنها فقط دروغ می‌گویند! (۵) گویی می‌خواهی بخاطر اعمال آنان، خود را از غم و اندوه هلاک کنی اگر به این گفتار ایمان نیاورند! (۶) ما آنچه را روی زمین است زینت آن قرار دادیم، تا آنها را بیازماییم که کدامینشان بهتر عمل می‌کنند! (۷) این زرق و برقها پایدار نیست، و ما قشر روی زمین را خاک بی گیاهی قرار می‌دهیم! (۸) آیا گمان کردی اصحاب کهف و رقیم از آیات عجیب ما بودند؟! (۹) زمانی که آن جوانان به غار پناه بردند، و گفتند: «پروردگارا! ما را از سوی خودت رحمتی عطا کن، و راه نجاتی برای ما فراهم ساز!» (۱۰)}

  وَسَلامٌ عَلَى الْمُرْسَلِينَ وَالْحَمْدُ لِلَّهِ رَبِّ الْعَالَمِينَ..
  الإمام المهدي ناصر محمد اليماني.

  اقتباس المشاركة: 4165 من الموضوع: وزراء المهديّ المنتظَر ناصر محمد اليماني هم أربعة من الطاقم الأوَّل

  الإمام المهديّ ناصر محمّد اليمانيّ
  06 - شوّال - 1430 هـ
  25- 09 - 2009 مـ
  01:51 صباحًا
  ( بحسب التقويم الرسمي لأمّ القُرى )

  [ لمتابعة رابط المشاركة الأصلية للبيان ]
  https://noon-group.org/showthread.php?p=553
  ــــــــــــــــــــــ


  وزراء المهديّ المنتظَر ناصر محمد اليمانيّ هم أربعةٌ من الطاقم الأوَّل ..


  السلام عليكم ورحمة الله وبركاته
  أرجو من الاخ ناصر محمد اليماني أن يجيبني على سؤوالي الاخير والذي فيه ثلاث فروع
  1_كم هو عدد عدة الامام المنتظر ؟
  2_ماهي مأدبة السماء واين تقع؟
  3_ما هي دابة الارض التي تكلم الناس؟
  ولكم فائق احترامي وتقديري
  والسلام عليكم ورحمة الله وبركاته
  بسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِيمِ، وَسَلامٌ عَلَى الْمُرْسَلِينَ وَالْحَمْدُ لِلَّهِ رَبِّ الْعَالَمِينَ..

  أولًا: يجب عليك أن تتنازل عن التكبّر والغرور، وثانيًا: إن كنت عالمًا كما ترى نفسك فَمِن المفروض أنك تسمع من قبل أن تحكُم ومن بعد الاستماع والتدبّر تحكُم علينا حتى لا تظلم نفسك إن كنت من الذين قال الله عنهم: {
  فَبَشِّرْ عِبَادِ ﴿١٧﴾ الَّذِينَ يَسْتَمِعُونَ الْقَوْلَ فَيَتَّبِعُونَ أَحْسَنَهُ ۚ أُولَـٰئِكَ الَّذِينَ هَدَاهُمُ اللَّـهُ ۖ وَأُولَـٰئِكَ هُمْ أُولُو الْأَلْبَابِ ﴿١٨﴾} صدق الله العظيم [الزمر].

  ولكنّي للأسف لم أرَك منهم يا سلمان وذلك لأنك حكمت من قبل الاستماع والحوار ولذلك أفتيت فينا بغير الحقّ وقلت حُكمَك الشَّهير:
  عرفت طريق الحقّ منذ البداية انك لست الامام المهدي عجل الله تعالى فرجه الشريف ولست حتى اليماني الموعود وانشاء الله يتبين صحة كلامي هذا وعندي الادلة عليه من القران والسنة والمنطق والعقل والسلام عليكم ورحمة الله وبركاته
  ومن ثمّ يردّ عليك الإمام المهديّ الحقّ من ربّك شئت أم أبيت وأقول لك: إني أُشهِد الأنصار السابقين الأخيار وكافة الزوار عليك أن تُثبت فتواك بالعلم والسلطان من القرآن كما قلت في شأني:
  انك لست الامام المهدي عجل الله تعالى فرجه الشريف ولست حتى اليماني الموعود وانشاء الله يتبين صحة كلامي هذا وعندي الادلة عليه من القران والسنة والمنطق والعقل والسلام عليكم ورحمة الله وبركاته
  ولكنّي اليمانيّ وأنا ذاتي المهديّ، وإن كنت تقصد بِعُدَّتي أي جنودي فوالله الذي لا إله غيره لا يحصيهم إلا الله لأنّ الله سوف يمدُّني بجنوده من البعوضة فما فوقها فيحشرهم لعبده جميعًا في حربه مع المسيح الدجال الذي يُجَهِّز جنده منذ أمدٍ بعيدٍ، وقال الله تعالى: {
  إِنَّهُمْ يَكِيدُونَ كَيْدًا ﴿١٥﴾ وَأَكِيدُ كَيْدًا ﴿١٦﴾ فَمَهِّلِ الْكَافِرِينَ أَمْهِلْهُمْ رُوَيْدًا ﴿١٧﴾} صدق الله العظيم [الطارق].

  وعليك أن تعلم يا سلمان أنّ أكبر معركةٍ في تاريخ خلق الله جميعًا هي بقيادة المهديّ المنتظر قائد جُند الله، وخصمي المسيح الكذّاب إبليس قائد جنود الطاغوت جميعًا؛ بل هي المعركة الفاصلة بين الحقّ والباطل في الكتاب، وإنّا فوقهم قاهرون وعليهم مُنتصرون بإذن الله الواحد القهّار، ألا إنَّ حزب الله لهُم الغالبون.

  وأمّا وزراء المهديّ المنتظر ناصر محمد اليمانيّ فهم أربعةٌ من الطاقم الأول، فهم أصحاب الكهف والرّقيم المُضاف إلى أصحاب الكهف وجميعهم من الأنبياء وهم:
  1 - رسول الله المسيح عيسى ابن مريم عليه الصلاة والسلام
  2 - رسول الله إلياس عليه الصلاة والسلام
  3 - رسول الله إدريس عليه الصلاة والسلام
  4 - رسول الله اليسع عليه الصلاة والسلام

  ودابّة الأرض أول من يبعثه الله ويُكَلِّم النّاس كهلًا بالحقّ هو المسيح عيسى ابن مريم فعلِمتُه بعد أن علَّمني الله بذلك وفصَّل لي شأنه في الكتاب تفصيلًا.

  والمعركة الكُبرى في تاريخ الكون كُلّه ليست كما تزعم بين الإمام المهديّ والسفيانيّ، كلّا وربّي؛ بل هي بين الإمام المهديّ والمسيح الكذاب الذي يريد أن يقول إنه المسيح عيسى ابن مريم ويقول إنه الله ربّ العالمين، وما كان لابن مريم أن يقول ذلك! بل هو كذّابٌ ولذلك يسمّى المسيح الكذاب، ولذلك قدّر الله عودةً للمسيح الحقّ ابن مريم صلّى الله عليه وعلى أمّه و آل عمران وسلّم تسليمًا، ولن يأمره الله أن يدعو النّاس إلى اتِّباعه؛ بل يدعو النّاس وهو كهلٌ إلى اتِّباع المهديّ المنتظَر ويكون من الصالحين التّابعين. تصديقًا لقول الله تعالى: {
  وَيُكَلِّمُ النَّاسَ فِي الْمَهْدِ وَكَهْلًا وَمِنَ الصَّالِحِينَ ﴿٤٦﴾} صدق الله العظيم [آل عمران].

  فأمّا التكليم وهو في المهد صبيًّا فهذه معجزةٌ مَضَت وانقضت، وبقيت معجزة بَعْثِهِ ليكلِّمكم كهلًا ويكون مِن الصالحين التّابعين للمهديّ المنتظَر ووزيرًا كريمًا وشاهدًا بالحقّ على المسلمين والنّصارى واليهود إن لم يتّبعوا الحقّ من ربّهم ( الإمام المُبين الداعي إلى الصراط المستقيم ).

  وإنما الدّابّة إنسانٌ. وقال الله تعالى: {
  وَلَوْ يُؤَاخِذُ اللَّـهُ النَّاسَ بِمَا كَسَبُوا مَا تَرَكَ عَلَىٰ ظَهْرِهَا مِن دَابَّةٍ} صدق الله العظيم [فاطر:45]، أي ما ترك على ظهرها من إنسانٍ، وخروج الدّابّة هو إنسانٌ يُكلّمهم وليس حيوانًا؛ بل حَكَمٌ بالحقّ في شأن الإمام المهديّ ناصر محمد اليماني فيزيدكم عنه علمًا ويفتي المسلمين والنّصارى واليهود في شأني ويكون مِن الصالحين التَّابعين ووزيرًا كريمًا، وإني أعلم بمكانه وسبق وأن فَصَّلنا بيانه تفصيلًا وإنما روحه في السماء وجسده لديكم في الأرض. تصديقًا لقول الله تعالى: {وَرَافِعُكَ إِلَيَّ وَمُطَهِّرُكَ مِنْ الَّذِينَ كَفَرُوا} صدق الله العظيم [آل عمران:55].

  فأمّا الرّفع فيقصد به رفع الروح إليه سبحانه، وأمّا التطّهير فيقصد تطهير جسده فلن يلمسه الذين كفروا بسوءٍ؛ بل كَفَّ الله أيديهم عنه وأيَّده بروح القدس؛ جبريل عليه الصلاة والسلام ومن معه من الملائكة. تصديقًا لقول الله تعالى: {
  إِذْ قَالَ اللَّـهُ يَا عِيسَى ابْنَ مَرْيَمَ اذْكُرْ نِعْمَتِي عَلَيْكَ وَعَلَىٰ وَالِدَتِكَ إِذْ أَيَّدتُّكَ بِرُوحِ الْقُدُسِ تُكَلِّمُ النَّاسَ فِي الْمَهْدِ وَكَهْلًا وَإِذْ عَلَّمْتُكَ الْكِتَابَ وَالْحِكْمَةَ وَالتَّوْرَاةَ وَالْإِنجِيلَ وَإِذْ تَخْلُقُ مِنَ الطِّينِ كَهَيْئَةِ الطَّيْرِ بِإِذْنِي فَتَنفُخُ فِيهَا فَتَكُونُ طَيْرًا بِإِذْنِي وَتُبْرِئُ الْأَكْمَهَ وَالْأَبْرَصَ بِإِذْنِي وَإِذْ تُخْرِجُ الْمَوْتَىٰ بِإِذْنِي وَإِذْ كَفَفْتُ بَنِي إِسْرَائِيلَ عَنكَ إِذْ جِئْتَهُم بِالْبَيِّنَاتِ فَقَالَ الَّذِينَ كَفَرُوا مِنْهُمْ إِنْ هَـٰذَا إِلَّا سِحْرٌ مُّبِينٌ ﴿١١٠﴾} صدق الله العظيم [المائدة].
  [FONT=times new roman]
  وقام روح القدس ومن معه من الملائكة بحمل جسد المسيح عيسى ابن مريم فوضعوه في تابوت السكينة فأضافوه إلى أصحاب الكهف، وذلك هو الرَّقيم المُضاف إلى عدد أصحاب الكهف الثلاثة غير أنه في تابوت السكينة، ويوجد في التابوت النُّسَخُ الأصليّة للتوراة والإنجيل، وعصا موسى، وبقيةٌ مما ترك آل موسى وآل هارون.

  وإذا أردتم أن تعلموا أين المسيح الحقّ لتُعصَموا من المسيح الباطل فإن المسيح الحقّ توجَد حقيقة سرِّ موقعه في العشر آيات الأولى من سورة الكهف ولا يحيط به المسلمون عِلمًا ظنًّا منهم أنّ الله رفع جسده وروحه، ويا عجبي! فلماذا ذكر الله أنه تَوفّى المسيحَ عيسى ابن مريم؟ ولماذا يتوفّاه وهو سوف يرفعه إليه جسدًا وروحًا كما يزعمون؟! بل التَّوَفِّي والرفع للروح، وأمّا التَطّهير فهو يختصّ بالجسد الذي كفَّ عنه شرّ أيادي الذين كفروا، وما صلبوه وما قتلوه ولكن شُبِّه لهم جسداً آخر بإذن الله.

  وكذلك ليس للنصارى ولا لآبائِهم علمٌ بالمسيح عيسى ابن مريم عليه الصلاة والسلام فهم يعتقدون أنّ اليهود قتَلوه، وما قتَلوه وما لهم به من علمٍ؛ بل ظنّوا أنَّ اليهود قتَلوه؛ بل جسده موجودٌ سليمٌ مُعافىً طاهرٌ مُطَهَرٌ في تابوت السكينة وهو الرّقيم المُضاف إلى أصحاب الكهف، فَصَدِّقوا بالحقّ المسيح عيسى ابن مريم؛ الرَّقيم المُضاف حتى تُعصَموا من اتِّباع المسيح الكذاب الذي يدَّعي الرُّبوبية.

  وتجدون حقيقة المسيح الحقّ في العشر آياتٍ الأولى من سورة الكهف، تصديقًا للحديث الحقّ لمحمدٍ رسول الله - صلّى الله عليه وآله وسلّم:
  [ من حفظ عشر آياتٍ من أول سورة الكهف عُصِم من الدجال ].

  وذلك لأنّ جسد المسيح عيسى ابن مريم عليه الصلاة والسلام هو الرقيم المُضاف إلى أصحاب الكهف ليكون من آيات الله عَجَبًا، وقال الله تعالى:
  بسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِيمِ {الْحَمْدُ لِلَّهِ الَّذِي أَنزَلَ عَلَىٰ عَبْدِهِ الْكِتَابَ وَلَمْ يَجْعَل لَّهُ عِوَجًا ۜ ‎﴿١﴾‏ قَيِّمًا لِّيُنذِرَ بَأْسًا شَدِيدًا مِّن لَّدُنْهُ وَيُبَشِّرَ الْمُؤْمِنِينَ الَّذِينَ يَعْمَلُونَ الصَّالِحَاتِ أَنَّ لَهُمْ أَجْرًا حَسَنًا ‎﴿٢﴾‏ مَّاكِثِينَ فِيهِ أَبَدًا ‎﴿٣﴾‏ وَيُنذِرَ الَّذِينَ قَالُوا اتَّخَذَ اللَّهُ وَلَدًا ‎﴿٤﴾مَّا لَهُم بِهِ مِنْ عِلْمٍ وَلَا لِآبَائِهِمْ ۚ كَبُرَتْ كَلِمَةً تَخْرُجُ مِنْ أَفْوَاهِهِمْ ۚ إِن يَقُولُونَ إِلَّا كَذِبًا ‎﴿٥﴾‏ فَلَعَلَّكَ بَاخِعٌ نَّفْسَكَ عَلَىٰ آثَارِهِمْ إِن لَّمْ يُؤْمِنُوا بِهَٰذَا الْحَدِيثِ أَسَفًا ‎﴿٦﴾‏ إِنَّا جَعَلْنَا مَا عَلَى الْأَرْضِ زِينَةً لَّهَا لِنَبْلُوَهُمْ أَيُّهُمْ أَحْسَنُ عَمَلًا ‎﴿٧﴾‏ وَإِنَّا لَجَاعِلُونَ مَا عَلَيْهَا صَعِيدًا جُرُزًا ‎﴿٨﴾‏ أَمْ حَسِبْتَ أَنَّ أَصْحَابَ الْكَهْفِ وَالرَّقِيمِ كَانُوا مِنْ آيَاتِنَا عَجَبًا ‎﴿٩﴾‏ إِذْ أَوَى الْفِتْيَةُ إِلَى الْكَهْفِ فَقَالُوا رَبَّنَا آتِنَا مِن لَّدُنكَ رَحْمَةً وَهَيِّئْ لَنَا مِنْ أَمْرِنَا رَشَدًا ‎﴿١٠﴾‏} صدق الله العظيم [الكهف].

  وفي هذه الآيات يُنذِر الله النّصارى الذين قالوا إن الله اتخذ المسيح عيسى ابن مريم ولدًا سبحانه وتعالى علوًّا كبيرًا! وكذلك يفتي أنْ ليس لهم به من علمٍ ولا لآبائهم في عصره لأنهم يظنّون أنّ اليهود قتَلوه، وما قتَلوه وما صلَبوه وما قربوا جسده الطاهر بسوءٍ؛ بل هو الرَّقيم المُضاف إلى أصحاب الكهف ليكونوا من آيات الله عجبًا. تصديقًا لقول الله تعالى:
  بسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِيمِ {الْحَمْدُ لِلَّهِ الَّذِي أَنزَلَ عَلَىٰ عَبْدِهِ الْكِتَابَ وَلَمْ يَجْعَل لَّهُ عِوَجًا ۜ ‎﴿١﴾‏ قَيِّمًا لِّيُنذِرَ بَأْسًا شَدِيدًا مِّن لَّدُنْهُ وَيُبَشِّرَ الْمُؤْمِنِينَ الَّذِينَ يَعْمَلُونَ الصَّالِحَاتِ أَنَّ لَهُمْ أَجْرًا حَسَنًا ‎﴿٢﴾‏ مَّاكِثِينَ فِيهِ أَبَدًا ‎﴿٣﴾‏ وَيُنذِرَ الَّذِينَ قَالُوا اتَّخَذَ اللَّهُ وَلَدًا ‎﴿٤﴾مَّا لَهُم بِهِ مِنْ عِلْمٍ وَلَا لِآبَائِهِمْ ۚ كَبُرَتْ كَلِمَةً تَخْرُجُ مِنْ أَفْوَاهِهِمْ ۚ إِن يَقُولُونَ إِلَّا كَذِبًا ‎﴿٥﴾‏ فَلَعَلَّكَ بَاخِعٌ نَّفْسَكَ عَلَىٰ آثَارِهِمْ إِن لَّمْ يُؤْمِنُوا بِهَٰذَا الْحَدِيثِ أَسَفًا ‎﴿٦﴾‏ إِنَّا جَعَلْنَا مَا عَلَى الْأَرْضِ زِينَةً لَّهَا لِنَبْلُوَهُمْ أَيُّهُمْ أَحْسَنُ عَمَلًا ‎﴿٧﴾‏ وَإِنَّا لَجَاعِلُونَ مَا عَلَيْهَا صَعِيدًا جُرُزًا ‎﴿٨﴾‏ أَمْ حَسِبْتَ أَنَّ أَصْحَابَ الْكَهْفِ وَالرَّقِيمِ كَانُوا مِنْ آيَاتِنَا عَجَبًا ‎﴿٩﴾‏ إِذْ أَوَى الْفِتْيَةُ إِلَى الْكَهْفِ فَقَالُوا رَبَّنَا آتِنَا مِن لَّدُنكَ رَحْمَةً وَهَيِّئْ لَنَا مِنْ أَمْرِنَا رَشَدًا ‎﴿١٠﴾‏} صدق الله العظيم [الكهف].

  وَسَلامٌ عَلَى الْمُرْسَلِينَ وَالْحَمْدُ لِلَّهِ رَبِّ الْعَالَمِينَ..
  الإمام المهدي ناصر محمد اليماني..
  ______________
المواضيع المتشابهه

 1. مشاركات: 0
  آخر مشاركة: 05-03-2019, 10:10 PM
 2. مشاركات: 0
  آخر مشاركة: 23-12-2018, 03:23 PM
 3. مشاركات: 2
  آخر مشاركة: 20-06-2016, 01:54 AM
 4. مشاركات: 0
  آخر مشاركة: 02-05-2016, 07:11 PM
 5. مشاركات: 0
  آخر مشاركة: 19-08-2014, 08:10 PM

ضوابط المشاركة

 • لا تستطيع إضافة مواضيع جديدة
 • لا تستطيع الرد على المواضيع
 • لا تستطيع إرفاق ملفات
 • لا تستطيع تعديل مشاركاتك
 •