النتائج 1 إلى 4 من 4

الموضوع: حقیقت مسیح حق عیسی بن مریم را در ده آیه اول سوره کهف پیدا می‌کنی... حبیب الحبیب از زیرکان و دانایان باش...

هذا أحد المواقع الثانوية الخاصة بتبليغ دعوة الإمام المهدي المنتظر ناصر محمد اليماني والتي لا تتضمن أية أقسام خاصة ولا رسائل ولا عضويات وبالتالي لا يمكن المشاركة فيها ولا استرجاع الحسابات المفقودة عبرها، يوجد هنا فقط موسوعة البيانات مع الترجمة لبعضها إلى مختلف اللغات، ولا يتواجد الإمام المهدي إلا في الموقع الرسمي الوحيد منتديات البشرى الإسلامية والنبإ العظيم، وهناك يمكنكم التسجيل والمشاركة والمراسلة الخاصة وأهلاً وسهلاً بكم.

مصدر الموضوع
 1. حقیقت مسیح حق عیسی بن مریم را در ده آیه اول سوره کهف پیدا می‌کنی... حبیب الحبیب از زیرکان و دانایان باش...

  مصدر المشاركة
  پاسخ به حبیب الحبیب
  -1-


  الإمام ناصر محمد اليماني
  01 - 08 - 1428 هـ
  15 - 08 - 2007 مـ

  ۲۴-مرداد-۱۳۸۶ه.ش.
  ــــــــــــــــــــــ

  حقیقت مسیح حق عیسی بن مریم را در ده آیه اول سوره کهف پیدا می‌کنی... حبیب الحبیب از زیرکان و دانایان باش...

  بسم الله الرحمن الرحيم، والصلاةُ والسلام على محمدٍ رسول الله وآله والتابعين بإحسانٍ إلى يوم الدين، ثمّ أمّا بعد..
  ای حبیب؛ دانا با اشاره‌ای متوجه موضوع می‌شود؛ همانا که در قرآن نشانه‌ای برایت نهاده شده و به الرقیم اشاره می‌شود؛ یعنی به تعداد اصحاب کهف؛ رقمی دیگر اضافه شده و برای همین خداوند تعالی می‌فرماید:
  {أَمْ حَسِبْتَ أَنَّ أَصْحَابَ الْكَهْفِ وَالرَّقِيمِ كَانُوا مِنْ آيَاتِنَا عَجَبًا ﴿٩﴾} صدق الله العظيم [الكهف].
  { آیا گمان ‌کردی اصحاب کهف و رقیم از آیات عجیب ما بودند}
  یعنی: آیا می‌دانستی که اصحاب کهف و الرقیم از نشانه‌های عجیب ما هستند؟ وحبیب الحبیب؛ این بدان دلیل است که شما این نشانه عجیب را درعالم واقعیات و به صورت حقیقی مشاهده خواهید کرد و محمد رسول الله صلی الله علیه و آله م سلم از کجا می‌توانست از این امر باخبر باشد؛ اگر قرآن را از نزد خداوند حکیم و علیم دریافت نکرده بود...
  ای حبیب؛ اگر می‌خواهی از فتنه مسیح دجال نجات پیدا کنی و بفهمی کدام یک مسیح عیسی بن مریم حق هستند؛ برتوست که ده آیه اول سوره کهف را بفهمی تا از فتنه مسیح دجال در امان بمانی . حقیقت مسیح حق را در ده آیه اول سوره کهف پیدا می‌کنی؛ و این که جسد او بعد از این که روح مبارکش بالابرده شد؛ کجا نهاده شده است. نصاری-مسیحیان- گمان کردند یهود واقعا پسر مریم را به قتل رسانده‌اند و نه آنها و نه پدرانشان از حقیقت امر باخبر نبودند. سپس قرآن برایت روشن کرد که او به اصحاب کهف اضافه(+) شده است. خداوند تعالی می‌فرماید:
  {الْحَمْدُ لِلَّـهِ الَّذِي أَنزَلَ عَلَىٰ عَبْدِهِ الْكِتَابَ وَلَمْ يَجْعَل لَّهُ عِوَجًا ﴿١﴾ قَيِّمًا لِّيُنذِرَ بَأْسًا شَدِيدًا مِّن لَّدُنْهُ وَيُبَشِّرَ الْمُؤْمِنِينَ الَّذِينَ يَعْمَلُونَ الصَّالِحَاتِ أَنَّ لَهُمْ أَجْرًا حَسَنًا ﴿٢﴾ مَّاكِثِينَ فِيهِ أَبَدًا ﴿٣﴾ وَيُنذِرَ الَّذِينَ قَالُوا اتَّخَذَ اللَّـهُ وَلَدًا ﴿٤﴾ مَّا لَهُم بِهِ مِنْ عِلْمٍ وَلَا لِآبَائِهِمْ كَبُرَتْ كَلِمَةً تَخْرُجُ مِنْ أَفْوَاهِهِمْ إِن يَقُولُونَ إِلَّا كَذِبًا ﴿٥﴾ فَلَعَلَّكَ بَاخِعٌ نَّفْسَكَ عَلَىٰ آثَارِهِمْ إِن لَّمْ يُؤْمِنُوا بِهَـٰذَا الْحَدِيثِ أَسَفًا ﴿٦﴾ إِنَّا جَعَلْنَا مَا عَلَى الْأَرْضِ زِينَةً لَّهَا لِنَبْلُوَهُمْ أَيُّهُمْ أَحْسَنُ عَمَلًا ﴿٧﴾ وَإِنَّا لَجَاعِلُونَ مَا عَلَيْهَا صَعِيدًا جُرُزًا ﴿٨﴾ أَمْ حَسِبْتَ أَنَّ أَصْحَابَ الْكَهْفِ وَالرَّقِيمِ كَانُوا مِنْ آيَاتِنَا عَجَبًا ﴿٩﴾}صدق الله العظيم [الكهف].
  {حمد مخصوص خدایی است که این کتاب (آسمانی) را بر بنده اش نازل کرد، و هیچ گونه کژی در آن قرار نداد... (۱) در حالی که ثابت و مستقیم و نگاهبان کتابهای (آسمانی) دیگر است؛ تا از عذاب شدید او بترساند؛ و مؤمنانی را که کارهای شایسته انجام می‌دهند، بشارت دهد که پاداش نیکویی برای آنهاست... (۲) که جاودانه در آن خواهند ماند! (۳) وآنها را که گفتند: «خداوند، فرزندی انتخاب کرده است»، انذار کند. (۴)نه خود به آن دانشى دارند و نه پدرانشان داشته‌اند، چه بزرگ است سخنى كه از دهانشان بيرون مى‌آيد و جز دروغى نمى‌گويند. (۵)گویی می‌خواهی بخاطر اعمال آنان، خود را از غم و اندوه هلاک کنی اگر به این گفتار ایمان نیاورند! (۶) ما آنچه را روی زمین است زینت آن قرار دادیم، تا آنها را بیازماییم که کدامینشان بهتر عمل می‌کنند! (۷) این زرق و برقها پایدار نیست، و ما قشر روی زمین را خاک بی گیاهی قرار می‌دهیم! (۸) آیا گمان کردی اصحاب کهف و رقیم از آیات عجیب ما بودند؟! (۹)}
  چون خداوند اصحاب کهف را از نشانه‌های بزرگ ساعت قرار داده است و مسیح عیسی بن مریم هم از نشانه‌های بزرگ ساعت است. خداوند تعالی می‌فرماید:
  {وَكَذَٰلِكَ أَعْثَرْنَا عَلَيْهِمْ لِيَعْلَمُوا أَنَّ وَعْدَ اللَّـهِ حَقٌّ وَأَنَّ السَّاعَةَ لَا رَيْبَ فِيهَا} صدق الله العظيم [الكهف:٢١].
  { و این چنین ما مردم را بر حال اصحاب کهف آگاه ساختیم تا خلق بدانند که وعده خدا به حق بوده و ساعت قیامت البته بی‌هیچ شک خواهد آمد،}
  حبیب الحبیب؛ آن کسی که ( حقیقت اصحاب کهف را ) درمی‌یابد چه کسی است ؟ اگر حکمت آن مختص کسانی بود که آنها را پیدا کردند؛ پس باید از حقیقت اصحاب کهف خبردارمی‌شدند؛ اما اگرادامه ماجرا را در قرآن دنبال کنی متوجه می‌شوی کسانی که آنها را پیدا کردند درموردشان چیزی نمی‌دانستند. فقط این که باقی ماندن آنها باید حکمتی الهی داشته باشد و حال وقت آن رسیده ای حبیب؛ و این امت است که درمی‌یابند وعده خداوند حق است و ساعت-قیامت- بدون تردید فرا خواهد رسید.
  و اما کسانی که آنها را پیدا کردند... خداوند چنین مقدر کرده بود تابنایی برای آنان بسازند؛ با این که با ظن و گمان درمورد آنها جدال کرده و از قصه و شأن آنها سخن می‌گفتند. خداوند تعالی می‌فرماید:
  {وَكَذَٰلِكَ أَعْثَرْنَا عَلَيْهِمْ لِيَعْلَمُوا أَنَّ وَعْدَ اللَّـهِ حَقٌّ وَأَنَّ السَّاعَةَ لَا رَيْبَ فِيهَا إِذْ يَتَنَازَعُونَ بَيْنَهُمْ أَمْرَهُمْ ۖ فَقَالُوا ابْنُوا عَلَيْهِم بُنْيَانًا ۖرَّبُّهُمْ أَعْلَمُ بِهِمْ ۚ قَالَ الَّذِينَ غَلَبُوا عَلَىٰ أَمْرِهِمْ لَنَتَّخِذَنَّ عَلَيْهِم مَّسْجِدًا ﴿٢١﴾} صدق الله العظيم [الكهف].
  { و این چنین ما مردم را بر حال اصحاب کهف آگاه ساختیم تا خلق بدانند که وعده خدا به حق بوده و ساعت قیامت البته بی‌هیچ شک خواهد آمد، آن‌گاه که میانشان تنازع و خلاف در امر آنها بود پس گفتند: باید بر آنها بنایی بسازیم خدا به احوال آنها آگاه‌تر است ولی آنها که از امرشان آگاهی یافتند گفتند بر ایشان مسجدی بنا کنیم}
  حبیب به سخن کسانی بنگر که آنها را یافته و آگاهی از امر آنها را به خداوند آگاه از غیب وانهادند:
  {فَقَالُوا ابْنُوا عَلَيْهِم بُنْيَاناً رَّبُّهُمْ أَعْلَمُ بِهِمْ}.
  { پس گفتند: باید بر آنها بنایی بسازیم خدا به احوال آنها آگاه‌تر است}
  پسر مریم هم از نشانه‌های بزرگ ساعت است و خداوند تعالی می‌فرماید:
  {وَإِنَّهُ لَعِلْمٌ لِّلسَّاعَةِ فَلَا تَمْتَرُنَّ بِهَا} صدق الله العظيم [الزخرف:٦١].
  { و او [= مسیح‌] سبب آگاهی بر روز قیامت است. ؛ هرگز در آن تردید نکنید؛}
  در ده آیه اول سوره کهف تدبر کن تا ذکر پسر مریم علیه الصلاة و السلام را در آن بیابی؛ تدبر کن تا ببینی آیا از پسر مریم در این آیات یاد شده:
  {وَيُنذِرَ الَّذِينَ قَالُوا اتَّخَذَ اللَّـهُ وَلَدًا ﴿٤﴾ مَّا لَهُم بِهِ مِنْ عِلْمٍ وَلَا لِآبَائِهِمْ كَبُرَتْ كَلِمَةً تَخْرُجُ مِنْ أَفْوَاهِهِمْ إِن يَقُولُونَ إِلَّا كَذِبًا ﴿٥﴾ فَلَعَلَّكَ بَاخِعٌ نَّفْسَكَ عَلَىٰ آثَارِهِمْ إِن لَّمْ يُؤْمِنُوا بِهَـٰذَا الْحَدِيثِ أَسَفًا ﴿٦﴾ إِنَّا جَعَلْنَا مَا عَلَى الْأَرْضِ زِينَةً لَّهَا لِنَبْلُوَهُمْ أَيُّهُمْ أَحْسَنُ عَمَلًا ﴿٧﴾ وَإِنَّا لَجَاعِلُونَ مَا عَلَيْهَا صَعِيدًا جُرُزًا ﴿٨﴾ أَمْ حَسِبْتَ أَنَّ أَصْحَابَ الْكَهْفِ وَالرَّقِيمِ كَانُوا مِنْ آيَاتِنَا عَجَبًا ﴿٩﴾} صدق الله العظيم [الكهف]
  {آنها را که گفتند: «خداوند، فرزندی انتخاب کرده است»، انذار کند. (۴)نه خود به آن دانشى دارند و نه پدرانشان داشته‌اند، چه بزرگ است سخنى كه از دهانشان بيرون مى‌آيد و جز دروغى نمى‌گويند. (۵)گویی می‌خواهی بخاطر اعمال آنان، خود را از غم و اندوه هلاک کنی اگر به این گفتار ایمان نیاورند! (۶) ما آنچه را روی زمین است زینت آن قرار دادیم، تا آنها را بیازماییم که کدامینشان بهتر عمل می‌کنند! (۷) این زرق و برقها پایدار نیست، و ما قشر روی زمین را خاک بی گیاهی قرار می‌دهیم! (۸) آیا گمان کردی اصحاب کهف و رقیم از آیات عجیب ما بودند؟! (۹)}؟
  پس او الرقیم است؛ رقمی که به تعداد اصحاب کهف اضافه و معطوف شده است. برای همین می‌فرماید: {أَصْحَابَ الْكَهْفِ وَالرَّقِيمِ} مثل این که بگویم ناصر و(+) حبیب ای کسی که ازعلم لغت آگاهی. من ذکری از محمد حسن عسکری در این آیات نمی‌یابم که بگویم اوست؛ بلکه آن چه که پیدا می‌کنم ذکر مسیح عیسی بن مریم علیه الصلاة و السلام است.پس از تردیدافکنان مباش و به خطبه‌های من به خوبی فکر کن. حبیب تعصب تو را به گناه نکشاند و در برابر ما تکبر مکن؛ من از نصیحت کنندگان تو هستم. ولو یک درصد هم شده در این امر شک کن و نزد خود بگو: شاید این مردی که مسخره‌اش می‌کنم؛ مهدی منتظر باشد وسپس در خطبه‌های من تدبر کن . تو را به چالش می‌کشم تا اگر به تأویل من از آیات اعتراضی داری؛ تأویلی بهتر و تفسیری نیکوتر از من بیاوری و هیهات هیهات؛ ای حبیب از دانایان باش و دانا با یک اشاره درمی‌یابد. نظرت در مورد این که بار سفر ببندی و به محلی بروی که ما به دقت برایتان تعیین کردیم بروی و ببینی آیا اصحاب کهف و الرقیم را پیدا می‌کنی چیست ؟ و طناب دروغ کوتاه است عزیز من جناب حبیب زیرک..

  اقتباس المشاركة: 4153 من الموضوع: ( الردّ على حبيب الحبيب ) في العشر الآيات الأولى من سورة الكهف توجد حقيقة المسيح الحقّ عيسى بن مريم يا حبيب الحبيب كُن فطِناً ولبيباً..  ( الردّ على حبيب الحبيب )


  - 1 -
  الإمام ناصر محمد اليماني
  01 - 08 - 1428 هـ
  15 - 08 - 2007 مـ
  ــــــــــــــــــــــ  في العشر الآيات الأولى من سورة الكهف توجد حقيقة المسيح الحقّ عيسى بن مريم
  يا حبيب الحبيب كُن فطِناً ولبيباً ..


  بسم الله الرحمن الرحيم، والصلاةُ والسلام على محمدٍ رسول الله وآله والتابعين بإحسانٍ إلى يوم الدين، ثمّ أمّا بعد..
  يا حبيب إنّ اللبيب بالإشارة يفهم، وإنما وضع لك القرآنُ إشارةً بالرقيم، بمعنى أنه أُضيف إلى عدد أصحاب الكهف رقمٌ آخر. ولذلك قال الله تعالى:
  {أَمْ حَسِبْتَ أَنَّ أَصْحَابَ الْكَهْفِ وَالرَّقِيمِ كَانُوا مِنْ آيَاتِنَا عَجَبًا ﴿٩} صدق الله العظيم [الكهف].

  أيْ: وهل كنت تعلم بأنّ أصحاب الكهف والرقيم كانوا من آياتنا عجباً؟ وذلك لأنكم سوف تجدون العجب على الواقع الحقيقيّ يا حبيب الحبيب، وما كان يدري محمدٌ رسول الله صلىّ الله عليه وآله وسلّم بذلك لولا أنه يتلقّى هذا القرآن من لدن حكيمٍ عليمٍ.

  ويا حبيب، إذا أردت أن تنجو من فتنة المسيح الدجال وتعلم أيَّهم المسيح عيسى ابن مريم الحقّ فعليك بفهم العشر الآيات الأولى من سورة الكهف تُعصَم من فتنة المسيح الدجال، وفي العشر الآيات الأولى من سورة الكهف توجد حقيقة المسيح الحقّ وأين وُضِعَ جسده بعد الرفع لروحه المُباركة، وكانوا يظنّون - أيْ النّصارى - بأنّ اليهود حقاً قتلوا ابنَ مريم وما لهم به من علمٍ ولا لآبائهم ثم بيَّن لك القرآن بأنّه تمّت إضافته (+) إلى عدد أصحاب الكهف. وقال الله تعالى:
  {الْحَمْدُ لِلَّـهِ الَّذِي أَنزَلَ عَلَىٰ عَبْدِهِ الْكِتَابَ وَلَمْ يَجْعَل لَّهُ عِوَجًا ﴿١﴾ قَيِّمًا لِّيُنذِرَ بَأْسًا شَدِيدًا مِّن لَّدُنْهُ وَيُبَشِّرَ الْمُؤْمِنِينَ الَّذِينَ يَعْمَلُونَ الصَّالِحَاتِ أَنَّ لَهُمْ أَجْرًا حَسَنًا ﴿٢﴾ مَّاكِثِينَ فِيهِ أَبَدًا ﴿٣﴾ وَيُنذِرَ الَّذِينَ قَالُوا اتَّخَذَ اللَّـهُ وَلَدًا ﴿٤﴾ مَّا لَهُم بِهِ مِنْ عِلْمٍ وَلَا لِآبَائِهِمْ كَبُرَتْ كَلِمَةً تَخْرُجُ مِنْ أَفْوَاهِهِمْ إِن يَقُولُونَ إِلَّا كَذِبًا ﴿٥﴾ فَلَعَلَّكَ بَاخِعٌ نَّفْسَكَ عَلَىٰ آثَارِهِمْ إِن لَّمْ يُؤْمِنُوا بِهَـٰذَا الْحَدِيثِ أَسَفًا ﴿٦﴾ إِنَّا جَعَلْنَا مَا عَلَى الْأَرْضِ زِينَةً لَّهَا لِنَبْلُوَهُمْ أَيُّهُمْ أَحْسَنُ عَمَلًا ﴿٧﴾ وَإِنَّا لَجَاعِلُونَ مَا عَلَيْهَا صَعِيدًا جُرُزًا ﴿٨﴾ أَمْ حَسِبْتَ أَنَّ أَصْحَابَ الْكَهْفِ وَالرَّقِيمِ كَانُوا مِنْ آيَاتِنَا عَجَبًا ﴿٩﴾}
  صدق الله العظيم [الكهف].

  وذلك لأنّ أصحاب الكهف جعلهم الله من علامات الساعة الكُبرى، وكذلك المسيح عيسى ابن مريم من علامات الساعة الكبرى. وقال الله تعالى:
  {وَكَذَٰلِكَ أَعْثَرْنَا عَلَيْهِمْ لِيَعْلَمُوا أَنَّ وَعْدَ اللَّـهِ حَقٌّ وَأَنَّ السَّاعَةَ لَا رَيْبَ فِيهَا} صدق الله العظيم [الكهف:٢١].

  فمن الذي يعلم يا حبيب الحبيب؟ فإن كانت الحكمة تخصّ الذين عثروا عليهم فسوف نجد لديهم حقيقة أصحاب الكهف، ولكن إذا تابعت القرآن تجد الذين عثروا عليهم لم يفهموا شيئاً من أمرهم إلا أنهم فهموا أنه لا بدّ أنّ لبقائهم حكمةً إلهيّةً وقد جاءت يا حبيب وهي لهذه الأمّة ليعلموا أنّ وعد الله حقٌّ وأنّ الساعة آتيةٌ لا ريب فيها.

  أمّا الذين عثروا عليهم فقدَّر الله ذلك لحكمة البناء عليهم برغم أنهم تَجادَلوا في أمرهم بالظنّ متوقعين قصّتهم وشأنهم. وقال الله تعالى:
  {وَكَذَٰلِكَ أَعْثَرْنَا عَلَيْهِمْ لِيَعْلَمُوا أَنَّ وَعْدَ اللَّـهِ حَقٌّ وَأَنَّ السَّاعَةَ لَا رَيْبَ فِيهَا إِذْ يَتَنَازَعُونَ بَيْنَهُمْ أَمْرَهُمْ ۖ فَقَالُوا ابْنُوا عَلَيْهِم بُنْيَانًا ۖرَّبُّهُمْ أَعْلَمُ بِهِمْ ۚ قَالَ الَّذِينَ غَلَبُوا عَلَىٰ أَمْرِهِمْ لَنَتَّخِذَنَّ عَلَيْهِم مَّسْجِدًا ﴿٢١} صدق الله العظيم [الكهف]. فانظر يا حبيب قول الذين عثروا عليهم وردّوا علمَهم لعلَّام الغيوب: {فَقَالُوا ابْنُوا عَلَيْهِم بُنْيَاناً رَّبُّهُمْ أَعْلَمُ بِهِمْ}.

  وكذلك ابن مريم من أشراط الساعة الكبرى. وقال الله تعالى:
  {وَإِنَّهُ لَعِلْمٌ لِّلسَّاعَةِ فَلَا تَمْتَرُنَّ بِهَا} صدق الله العظيم [الزخرف:٦١].

  فتدبّر العشر الآيات الأولى من سورة الكهف تجد فيهن ذِكْرَ ابن مريم عليه الصلاة والسلام، فتدبّر هل ذُكِر ابنُ مريم في هذه الآية:
  {وَيُنذِرَ الَّذِينَ قَالُوا اتَّخَذَ اللَّـهُ وَلَدًا ﴿٤﴾ مَّا لَهُم بِهِ مِنْ عِلْمٍ وَلَا لِآبَائِهِمْ كَبُرَتْ كَلِمَةً تَخْرُجُ مِنْ أَفْوَاهِهِمْ إِن يَقُولُونَ إِلَّا كَذِبًا ﴿٥﴾ فَلَعَلَّكَ بَاخِعٌ نَّفْسَكَ عَلَىٰ آثَارِهِمْ إِن لَّمْ يُؤْمِنُوا بِهَـٰذَا الْحَدِيثِ أَسَفًا ﴿٦﴾ إِنَّا جَعَلْنَا مَا عَلَى الْأَرْضِ زِينَةً لَّهَا لِنَبْلُوَهُمْ أَيُّهُمْ أَحْسَنُ عَمَلًا ﴿٧﴾ وَإِنَّا لَجَاعِلُونَ مَا عَلَيْهَا صَعِيدًا جُرُزًا ﴿٨﴾ أَمْ حَسِبْتَ أَنَّ أَصْحَابَ الْكَهْفِ وَالرَّقِيمِ كَانُوا مِنْ آيَاتِنَا عَجَبًا ﴿٩﴾} صدق الله العظيم [الكهف]؟ إذاً هو الرقيم؛ الرقم المُضاف إلى عدد أصحاب الكهف والمعطوف، لذلك قال: {أَصْحَابَ الْكَهْفِ وَالرَّقِيمِ} كمثل أن أقول ناصر و (+) حبيب يا صاحب اللغة. وإني لا أجد ذِكر محمدِ الحسن العسكريّ في هذه الآيات حتى أظُنه هو؛ بل وجدت ذكر المسيح عيسى ابن مريم عليه الصلاة والسلام، فلا تكن من المُمترين وتدبّر خطاباتي جيداً، فلا تأخذك العزّة بالإثم يا حبيب، ولا تتكبّر علينا، إني لك لمن الناصحين، وشُكَّ في أمري بنسبة حتى واحد في المائة وقلْ في نفسك: لربّما هذا الرجل هو المهديّ المنتظَر وأنا به من المُستهزئين ومن ثمّ تدبّر خطاباتي، وأتحدّاك إنْ عارضتني في تأويل آيةٍ أن تأتي بتأويلٍ خيراً من تأويلي وأحسن تفسيراً، وهيهات هيهات، يا حبيب كن لبيباً واللبيب بالإشارة يفهمُ، وما رأيك أن تشُدّ رحلك فتذهب إلى الموقع الذي حدّدناه لكم بمنتهى الدقة لتنظر هل تجد أصحاب الكهف والرقيم؟ والكذب حباله قصيرة يا حبيبي حبيب اللبيب.

  أخوك الإمام ناصر محمد اليمانيّ.
  ____________


 2. مصدر المشاركة
  - 2 -
  الإمام ناصر محمد اليماني
  30 - 03- 1431 هـ
  15 - 03- 2010 مـ


  ۲۴-اسفند-۱۳۸۸ه.ش.
  12:19 صباحاً
  ــــــــــــــــــــ  از جمله نشانه‌های آفاقی درست بودن سخنان ناصر یمانی رؤیت هلال قبل از اقتران است....

  بسم الله الرحمن الرحيم، والصلاة والسلام على النّبيّ الأميّ وجميع المرسلين وآلهم الطيبين الطاهرين، ولا أفرّق بين أحدٍ من رسله وأنا من المسلمين، ثمّ أمّا بعد...

  ای حبیب الحبیب عاقل را اشارتی کافی است؛ اگر به دنبال حق هستی؛ برتوست که به درگاه حق انابه کنی تا حق را به تو نشان داده و پیروی از آن را روزیت کند و باطل را باطل نشانت دهد؛ چون تو مهدی منتظر نیستی. به تو نصیحت می‌کنم که نزد کسی که با قرائت قرآن مردم را شفا می‌دهد بروی تا با خواندن قرآن وسوسه خناسی که در سینه‌ات تو را وسوسه می‌کند که به ناحق تصور کنی مهدی منتظر هستی، علاج نماید. حبیب الحبیب غرور تو را به گناه نکشاند.

  و اما نظریه تو درمورد قرآن و اسرارش؛ این طور به نظرم می‌رسد که چیزی به دستت نخواهد آمد( و بی نتیجه خواهد بود).

  و اما در مورد کسی که از او به نام آصف بن برخیا یاد می‌کنی و آوردن تخت ملکه بلقیس؛ این حکمتی الهی است که قبلا رخ داده و و زمان آن گذشته است؛ و این طور نیست که بتواند در هر زمانی که اراده کرد آن را انجام داد جناب حبیب؛ به نظر می‌رسد تومی‌خواهی برای تصدیق سخنانم معجزه آورده شود؛ در پاسخت می‌گوییم:

  آن معجزه؛ بیان حق قرآن براساس علم و منطق است.

  و می‌بینم از پاسخ به آیه‌ای که خداوند با آن مرا یاری داد و در مورد هلال ذی الحجه ۱۴۲۸ ه.ق(۱۳۸۶ه.ش.) است فرار مي کنی. لذا جناب حبیب سوالم را تکرار می‌کنم که چرا هلال ذی الحجه قبل از اقتران رؤیت شد؟ آیا این نشانه کیهانی برای‌تان کافی نیست؟
  هم چنین از قرآن برایتان ثابت کردم هفت زمینی که بر فراز یک دیگرند؛ کجا هستند و....همان طور که
  حسین ابن عمر تطابق بیان ( با واقعیت ) را برایتان روشن کرد سپس زمین مفروشه را که در زیر خاک (تحت الثری)و داخل کره زمینی که ما روی آن زندگی می‌کنیم وجود دارد را برایتان بیان کردیم و از قرآن آن را به تفصیل برایتان بیان کردیم. و سپس ابن عمر آن را در عالم واقعیات و حقایق به شما نشان داد و شما تأویل حق آن را دیدید.اما جناب حبیب تو نمی‌خواهی این حقیقت برایت روشن شود که ناصر یمانی به حق مهدی منتظر است؛ چون می خواهی خودت مهدی منتظر باشی. اما حبیب خردمند؛ این تو نیستی که رحمت الهی را تقسیم می‌کنی؛ اگر خودت را مهدی منتظر می‌دانی بر توست که برای تمام آیاتی که ناصر یمانی تأویل آنها را نوشته است؛ تأویل و تفسیر بیاوری و به حق‌جویان ثابت کنی که دانش و برهان قوی داری.


  نظریه قرآنی من مانند تونیست؛ چون به اذن خدا من بیان حق قرآن عربی مبین را می‌دانم. خداوند قرآن را به عبث نازل نفرموده تا بیانش نکند و اجازه ندهد احدی اسرار آن را درک کند!!! حرف مرا باور کن تو به چیزی نخواهی رسید. از جوابی که در این جا به تو می‌دهم ناراحت نشو؛ شاید من بیش از دیگران به تو پرداختم و از بازگشتت خوشحال شدم و گفتم شاید حق را درک کرده باشی؛ اما گویا هنوز وسوسه خناسانه در سینه تو باقی است....

  شاید بخواهی سخن مرا قطع کرده و بگویی:" ولی من که نگفتم مهدی منتظرم"! در پاسخت می‌گوییم: ما این را ازلابلای سخنان و جواب‌هایت فهمیدیم. حبیب الحبیب خردمند؛ اگر ثابت شود تو در قرآن از ناصر یمانی عالم‌تری؛ غرور و تعصب ناصر یمانی را به گناه نمی‌کشاند و خواهی دید که در برابر حق تسلیم خواهد شد و اگر ناصر محمد یمانی از تو داناتر بود؛ برتوست به دعوت کننده حق پاسخ دهی و غرور تو را به گناه نکشاند؛ همان طور که اگرمن می‌دیدم تو با بیان حق راه راست را نشان می‌دهی؛ غرور مرا به گناه نمی‌کشاند.

  نشانه های الاقمر در استان ذمار را به یاد داشته باش؛ محلی که ما هم چنان با واسطه برخی انصار تلاش می‌کنیم تا اهالی آبادی را قانع کنیم آن را پیدا کنند و طناب دروغ کوتاه است. حبیب اگر بتوانیم اهالی آبادی را قانع کنیم؛ آنها حق را پیدا خواهند کرد و اگر سرباز زنند جناب حبیب؛ خداوند آیات و نشانه‌هایش را علی رغم میل و انکار آنها؛ بیرون خواهد آورد در حالی که همگی با عذاب شدید الهی خوار و ناتوان شده‌اند. اگر این پاسخ مرا حق می‌بینی از آن ناراحت نشو و اگر مرا باطل می‌دانی؛ برتوست که بیان حق قرآن را با تفسیری بهتر و نیکوتر بیاوری.

  برادرت امام ناصر محمد یمانی

  اقتباس المشاركة: 4154 من الموضوع: ( الردّ على حبيب الحبيب ) في العشر الآيات الأولى من سورة الكهف توجد حقيقة المسيح الحقّ عيسى بن مريم يا حبيب الحبيب كُن فطِناً ولبيباً..

  - 2 -
  الإمام ناصر محمد اليماني
  30 - 03- 1431 هـ
  15 - 03- 2010 مـ
  12:19 صباحاً
  ــــــــــــــــــــ  من ضمن آيات التصديق على صدق ناصر اليمانيّ في الآفاق هي أن تتمّ رؤية الهلال من قَبل الاقتران ..

  بسم الله الرحمن الرحيم، والصلاة والسلام على النّبيّ الأميّ وجميع المرسلين وآلهم الطيبين الطاهرين، ولا أفرّق بين أحدٍ من رسله وأنا من المسلمين، ثمّ أمّا بعد...
  يا حبيب الحبيب إنّ اللبيب بالإشارة يفهمُ، فإن كنت تُريد الحقّ فعليك الإنابة إلى الحقّ ليُريك الحقّ حقاً فيرزقك اتِّباعه ويُريك الباطل باطلاً بأنك لست المهديّ المنتظَر، وأنصحك نصيحةً أن تذهب إلى مشفى قُرآنٍ ليتلو عليك المُعالجُ بالقرآن لكي يُذهب عنك الوسواس الخنّاس الذي يوسوسُ لك في صدرك بأنك المهديّ المنتظَر بغير الحقّ، فلا تأخذك العزّة بالإثم يا حبيب الحبيب.

  وأمّا نظريتك حول القرآن وأسراره فيبدو لي بأنك سوف تخرج بلا شيءٍ.

  وأمّا بالنسبة لآصف بن برخيا كما تُسمّيه، فإحضار عرشُ الملكة بِلقيسَ حِكمةٌ من الله جرت وانقضت في وقتها ولكنه ليس دائماً يحضر ما يُريد حينما يشاء يا حبيب، ويبدو بأنك تُريد معجزاتٍ للتصديق، فنردُّ عليك فنقول:

  إنّ المعجزة هي البيان الحقّ للقرآن بالعلم والمنطق.


  وأراك تتهرب من الردّ على الآية التي أيَّدني الله بها في هلال ذي الحجّة 1428هـ لذلك أكرِّر سؤالي لك يا حبيب لماذا تمّت رؤية هلال ذي الحجّة 1428هـ من قبل الاقتران؟ ألا تكفيكم آيةٌ كونيّةٌ يا حبيب؟

  وكذلك بيَّنتُ لكم من القرآن أين تكون الأراضين السبع الطباق، وجرى تطبيق البيان للتصديق كما وضَّح لكم ذلك ابنُ عمر، ومن ثم بيَّنا لكم الأرض المفروشة من تحت الثرى باطن هذه الأرض التي نعيش عليها ووصفتها لكم وفصّلتها من القرآن تفصيلاً، ومن ثم قام ابن عمر بالتطبيق على الواقع الحقيقيّ للتصديق فأصبحتم ترون التأويل الحقّ على الواقع، ولكنك يا حبيب لا تُريد أن يتبيّن لك الحقّ بأنّ ناصر اليمانيّ هو حقاً المهديّ المنتظَر لأنك تُريد أن تكون أنت المهديّ المنتظَر ولكنك لست من يُقسّم رحمة الله يا حبيب اللبيب، فإن كنت ترى نفسك المهديّ المنتظَر فعليك أن تأتي بتأويلٍ لجميع الآيات التي كتب بيانها ناصر اليمانيّ فتُثبت للباحثين عن الحقيقة بأنك ذو علمٍ وسلطانٍ مُبينٍ.

  وليست نظريتي في القُرآن مِثلك؛ بل أعلمُ بيانَه بإذن الله قرآناً عربيّاً مُبيناً، ولم يُنزله الله عبثاً ثم لا يُبيّنه للناس فتجعلوه أسراراً لا يستطيع أحدٌ من البشر أن يفقهها! وصدِّقني سوف تخرج بلا شيءٍ. فلا تزعل من ردّي عليك هذا؛ لَرُبّما اهتمَمْتُ بك أكثر من غيرك وفرحنا بعودتك إلينا وقلنا لعلّك أدركت الحقّ، فإذا الوسواس الخنّاس لا يزالُ في صدرك!

  ولربّما تود أن تقاطعني فتقول: "ولكني لم أقل أني المهديّ المنتظَر!". ومن ثم نردّ عليك فنقول: قد تبيَّن لنا ما في نفسك من خلال قولك ووعودك، فإن أثبتَّ يا حبيب الحبيب اللبيب بأنك أعلمُ بالقرآن من ناصر اليمانيّ فلن تأخذ ناصرَ اليمانيّ العزّةُ بالإثم وسوف تجده يُسلِّم للحقّ تسليماً، وإن كان ناصر اليمانيّ هو أعلمُ مِنك يا حبيب فعليك أن تُجيب داعي الحقّ فلا تأخُذك العزّة بالإثم كما لن تأخُذني العزّة بالإثم لو كنتُ أراك تهدي بالبيان الحقّ إلى صراطٍ مستقيمٍ.

  وتذكّر آيات الأقمر بمحافظة ذمار والتي نحنُ لا نزال نحاول عن طريق بعض الأنصار إقناع أهل القرية للعثور عليها، والكذب حباله قصيرةٌ. فيا حبيب لئن اقتنع أهل القرية فسوف يعثرون على الحقّ، وإن أبوا فسوف يُخرج الله آياته رغم أنفِهم وهم صاغرون بعذابٍ شديدٍ من لدُنه يا حبيب، فلا تزعل من ردّي هذا إن كُنتَ تراه الحقّ، وإن كُنتَ تراني على باطلٍ فعليك أن تأتي بالبيان الحقّ للقرآن هو خيرٌ من تفسيري وأحسنُ تأويلاً.

  أخوك الإمام ناصر محمد اليماني.
  ـــــــــــــــــــــ


 3. مصدر المشاركة
  - 3 -
  الإمام ناصر محمد اليماني
  21 - 01 - 1431 هـ
  07 - 01 - 2010 مـ

  ۱۷-دی-۱۳۸۸ه.ش
  02:13 صباحاً
  ـــــــــــــــــــــــ


  تفسير: { وَالشَّمْسِ وَضُحَاهَا } صدق الله العظيم ..

  بسم الله الرحمن الرحيم، وسلامٌ على المُرسلين، والحمدً لله ربّ العالمين..
  برادرکریم خداوند به تو برکت دهد و در راه راست ثابت قدم نگاهت دارد و سؤالی که مطرح کرده بودی این است:
  مگر این خورشید نیست که تجلی کرده و روز را آشکار می‌کند؟ پس چرا خداوند تعالی می‌فرماید: وَالنَّهَارِ إِذَا جَلَّاهَا (٣) }
  واما جواب حق شما: این موعد و وقت بعد از تاریکی و قبل از ظهور روز است و به آن الظل(سپیده دم) گفته می‌شود و الظل(سپیده دم) بعد از فجر و قبل از ظهور روشنایی خورشید است و برای همین خداوند تعالی می‌فرماید:
  {وَالنَّهَارِ إِذَا جَلَّاهَا(۳)}صدق الله العظیم [الشمس]
  {و قسم به روز هنگامی که –تاریکی را-روشن می‌کند}
  یعنی وقتی تاریکی و ظلمت را روشن می‌کند؛ ولی تو می‌دانی که تاریکی قبل از ظهور روز؛ شروع به روشن شدن می‌کند و سپیده دم به دنبال شب است و علت آن هم نزدیک شدن روز از سمت شرق و ظهور نور و روشنایی آن است.
  موعد الظل (سپیده دم) بعد از فجرآغاز و با طلوع آفتاب تمام می‌شود؛ و اگردانشمندان نجوم دوربین‌های خود را در ماهی که در آن خورشید به ماه می‌رسد به سمت شرق بگیرند؛ هلال اول ماه را در سمت شرق و در حالی که خورشید در شرق آن است می‌بینند که دلیل آن هم رسیدن خورشید به ماه و وقوع ادراک است. تصدیق فرموده خداوند تعالی:
  {وَالشَّمْسِ وَضُحَاهَا ﴿١﴾ وَالْقَمَرِ إِذَا تَلَاهَا ﴿٢﴾ وَالنَّهَارِ إِذَا جَلَّاهَا ﴿٣﴾ وَاللَّيْلِ إِذَا يَغْشَاهَا ﴿٤﴾} صدق الله العظيم [ الشمس ].
  {قسم به آفتاب و گسترش نور آن(۱) و ماه وقتی در پی آن روان شود(۲) و قسم به روز هنگامی که زمین را روشن می‌کند(۳) و شب هنگامی که آن را می‌پوشاند(۴)}
  و اما فرموده خداوند تعالی:
  {وَالشَّمْسِ وَضُحَاهَا ﴿١﴾ وَالْقَمَرِ إِذَا تَلَاهَا ﴿٢﴾ وَالنَّهَارِ إِذَا جَلَّاهَا ﴿٣﴾} صدق الله العظيم،
  {قسم به آفتاب و گسترش نور آن(۱) و ماه وقتی در پی آن روان شود(۲) و قسم به روز هنگامی که زمین را روشن می‌کند(۳)}
  این ادراک در شرق است و خورشید در اول ماه- و نه آخر آن- در سمت شرق هلال ماه نو قرار می‌گیرد.
  و اما فرموده خداوند تعالی:
  {وَاللَّيْلِ إِذَا يَغْشَاهَا}صدق الله العظيم
  {و شب هنگامی که آن را می‌پوشاند(۴)}
  واین ادراک به هنگام غروب است و لذا ماه با وجود میلادش؛ قبل از آفتاب غروب می‌کند و خورشید در شرق آن است چرا که بیان حق فرموده خداوند تعالی:
  وَالشَّمْسِ وَضُحَاهَا ﴿١﴾ وَالْقَمَرِ إِذَا تَلَاهَا ﴿٢﴾ } صدق الله العظيم،
  {قسم به آفتاب و گسترش نور آن(۱) و ماه وقتی در پی آن روان شود(۲)}
  یعنی خورشید به ماه رسیده و در سمت شرق از آن پیشی گرفته و ماه از ناحیه غرب در پی آن روان است در حالی که-در حالت عادی- ماه در العرجون قدیم با خورشید اقتران کرده و از سمت شرق از آن دور می‌شود(یعنی هلال ماه نو بعد از میلاد از سمت شرق از خورشید جدا شده ودر سمت شرق خورشید قرار می‌گیرد). در ادراک قضیه کاملا برعکس است وبه دلیل تولد ماه قبل از اقتران (هلال ماه نو در غرب خورشید قرار داشته و قبل از آن غروب می‌کند) و ما این امر را برای قومی که می‌فهمند روشن می‌کنیم.
  وسلامٌ على المرسلين، والحمد لله ربّ العالمين..
  أخوك الإمام المهديّ ناصر محمد اليمانيّ


  اقتباس المشاركة: 4155 من الموضوع: ( الردّ على حبيب الحبيب ) في العشر الآيات الأولى من سورة الكهف توجد حقيقة المسيح الحقّ عيسى بن مريم يا حبيب الحبيب كُن فطِناً ولبيباً..

  - 3 -
  الإمام ناصر محمد اليماني
  21 - 01 - 1431 هـ
  07 - 01 - 2010 مـ
  02:13 صباحاً
  ـــــــــــــــــــــــ  تفسير: { وَالشَّمْسِ وَضُحَاهَا } صدق الله العظيم ..

  بسم الله الرحمن الرحيم، وسلامٌ على المُرسلين، والحمدً لله ربّ العالمين..
  أخي الكريم، بارك الله فيك وثبّتك على الصراط المستقيم وسؤالك هو كما يلي:
  أليس الشمس هي التي تجلي و تظهر النهار؟ فلماذا قال الله تعالى و النهار اذا جلاها؟
  والجواب عليك بالحقّ: ذلك الميقات هو من بعد الظُلمة وقبل ظهور النهار، ويُسمّى الظلّ، والظلّ هو ميقات ما بعد الفجر وقبل ظهور ضُحى الشمس، ولذلك قال الله تعالى:
  {وَالنَّهَارِ إِذَا جَلَّاهَا}: أي إذا جلّى الظُلمة، ولكنْ تعلم أنّ الظُلمة تتجلّى قبل ظهور النهار فيعقُب الليلَ الظلُّ وهو بسبب اقتراب النهار من الشرق وظهور ضحاها.

  وميقات الظلّ يستمرّ من بعد الفجر وينتهي بشروق الشمس، ولو وجَّه علماء الفلك مناظيرهم نحو الشرق في هِلال الشهر الذي تُدرك فيه الشمس القمر لشهدوا هلال أوّل الشهر في الشرق بسبب الإدراك والشمس إلى الشرق منه. تصديقاً لقول الله تعالى:
  {وَالشَّمْسِ وَضُحَاهَا ﴿١﴾ وَالْقَمَرِ إِذَا تَلَاهَا ﴿٢﴾ وَالنَّهَارِ إِذَا جَلَّاهَا ﴿٣﴾ وَاللَّيْلِ إِذَا يَغْشَاهَا ﴿٤﴾} صدق الله العظيم [ الشمس ].

  فأمّا قوله تعالى:
  {وَالشَّمْسِ وَضُحَاهَا ﴿١﴾ وَالْقَمَرِ إِذَا تَلَاهَا ﴿٢﴾ وَالنَّهَارِ إِذَا جَلَّاهَا ﴿٣﴾} صدق الله العظيم، فذلك الإدراك عند الشرق فتكون الشمس إلى الشرق من هلال الشهر الجديد في أوّل الشهر وليس في آخره.

  وأمّا قول الله تعالى:
  {وَاللَّيْلِ إِذَا يَغْشَاهَا} صدق الله العظيم، فذلك هو الإدراك عند الغروب ولذلك يغرب القمر قبل غروب الشمس برغم ميلاده وكذلك تكون الشمس إلى الشرق منه، وذلك لأنّ البيان لقول الله تعالى: {وَالشَّمْسِ وَضُحَاهَا ﴿١﴾ وَالْقَمَرِ إِذَا تَلَاهَا ﴿٢﴾} أي أدركته فتقدمته شرقاً وهو يتلوها من ناحية الغرب برغم أنّ القمر يجتمع بالشمس في العرجون القديم فينفصل عنها شرقاً، والإدراك هو أن يحدث العكس تماماً فيتلوها بسبب ميلاد القمر من قبل الاقتران ولنبيّنه لقومٍ يعلمون.

  وسلامٌ على المرسلين، والحمد لله ربّ العالمين..
  أخوك الإمام المهديّ ناصر محمد اليمانيّ.
  ــــــــــــــــــ

 4. مصدر المشاركة
  - 4 -
  الإمام ناصر محمد اليماني
  26 – 12 – 1428 هـ
  05 – 01 – 2008 مـ

  ۱۵-دی-۱۳۸۶ه.ش
  07:12 مساءً
  ــــــــــــــــــــــ


  به حبیب الحبیب که در شک و تردید است ...

  بسم الله الرحمن الرحيم، وسلام على المرسلين، السلام علينا وعلى جميع عباد الله الصالحين، والحمد لله ربّ العالمين، وبعد....


  حبیب الحبیب می‌بینم درمورد مهدی منتظر بودن من شک و تردید داری. چقدر این شک و تردید خوب است به شرطی که یقین را به دنیال داشته باشد. پس اگر واقعا در پی حق هستی و جیزی جز آن را نمی‌خواهی؛ به حق تو را نصیحت می‌کنم. بگو: خداوندا بنده‌ات به حق لا اله الا انت و به حق رحمتی که برخود فرض کرده‌ای و به حق بزرگی نعیم رضوان نفست از تو درخواست می‌کند؛ اگر ناصر محمد یمانی مهدی حق و از نزد توست؛ من را از پیشگامان تصدیق و ایمان به او در دوران گفتگو قبل از ظهور قرار ده همانا که تو سمیع و علیمی.
  با خداوند صادق باش تا تصدیقت کند و حق را به تو نشان داده وپیروی از ان را روزیت نماید وباطل را باطل نشان دهد و اجتناب و دوری از آن را روزیت گرداند همانا که پروردگارم شنونده دعا است. تصدیق فرموده خداوند تعالی:
  {وَالَّذِينَ جَاهَدُوا فِينَا لَنَهْدِيَنَّهُمْ سُبُلَنَا} صدق الله العظيم [العنكبوت:69].
  { و کسانى که در [راه] ما جهاد کردند، بى‌تردید آنان را به راه‌هاى خود، راهنمایى مى‌کنیم.}
  و تأویل حق این آیه این است که خداوند تبارک و تعالی می‌فرماید کسانی که در پی حق هستند و چیزی جز آن را نمی‌خواهند؛ برخداوند حق است که آنان را هدایت کند چون به دنبال حق هستند نه باطل.
  حبیب الحبیب؛ برتوست که بدانی نشانه‌های تصدیق مهدی منتظربسیارزیاد و بزرگ هستند و خداوند هرنشانه‌ای را که بخواهد به شما نشان داده است و برتوست تا بدانی نشانه‌ تصدیق این است که خداوند درستی بیان حق قرآن را در عالم واقعیات و با علم و منطق به شما نشان دهد و این معجزه تصدیق حق مهدی منتظر است. تصدیق فرموده خداوند تعالی:

  {وَقُلِ الْحَمْدُ لِلَّـهِ سَيُرِيكُمْ آيَاتِهِ فَتَعْرِفُونَهَا} صدق الله العظيم [النمل:93].
  { بگو: «ستایش براى خداست آیاتش را به شما نشان خواهد داد، و آن را خواهید شناخت. }
  وتصديق فرموده خداوند عزّ وجل:
  {وَيُرِيكُمْ آيَاتِهِ فَأَيَّ آيَاتِ اللَّـهِ تُنكِرُونَ ﴿٨١﴾} صدق الله العظيم [غافر].
  { خداوند نشانه‌های خود را به شما نشان مى‌دهد، پس کدام یک از نشانه‌های الهى را انکار مى‌کنید؟}
  وتصديق فرموده حق:
  {سَنُرِيهِمْ آيَاتِنَا فِي الْآفَاقِ وَفِي أَنفُسِهِمْ حَتَّىٰ يَتَبَيَّنَ لَهُمْ أَنَّهُ الْحَقّ} صدق الله العظيم [فصلت:53].
  { نشانه‌های خود را در کرانه‌های جهان، و درمیان خودشان، به آنان نشان خواهیم داد، تا برایشان روشن شود که قطعاً او حقّ است}
  و از نشانه‌های تصدیق در مورد صحت سخنان ناصر یمانی در آفاق؛ رؤیت هلال قبل از اقتران است. پس اگر به به دنبال حق باشی؛ بر توست درمورد هریک از نشانه‌های تصدیق با جستجوکردن، توشه علمی برای خود جمع کنی و اگر از لحاظ علمی در زمینه آن نشانه تصدیق تسلط نداشته باشی برخی از آیات تصدیق را درک نخواهی کرد ولی اهل علم و دانش درستی و حقانیت بیان قرآن را در عالم واقعیات خواهند دید.تصدیق فرموده حق خداوند تعالی:
  {وَيَرَى الَّذِينَ أُوتُوا الْعِلْمَ الَّذِي أُنزِلَ إِلَيْكَ مِن رَّبِّكَ هُوَ الْحَقَّ وَيَهْدِي إِلَىٰ صِرَاطِ الْعَزِيزِ الْحَمِيدِ ﴿٦﴾} صدق الله العظيم [سبأ].
  { و کسانى که به آنان علم داده شده، مى‌بینند که آنچه از پروردگارت بر تو نازل شده، حقّ است و به راه [خداوند] عزیز و حمید هدایت مى‌کند.}
  مثل زمانی که می‌گویم یکی از نشانه‌های تصدیق ناصر محمد یمانی تولد هلال قبل از اقتران است و آن گاه ثابت می‌شود هلال ماه نو قبل از موعد مورد انتظاردانشمندان نجوم برای اقتران؛ متولد شده است؛ موعدی که براساس محاسبات نجومی دانشمندان نجوم و بر پایه حرکات ماه و خورشید تعیین می‌شود ودر تمام جهان هیچ کس بر سر آن اختلافی ندارد وهمگان روی آن اتفاق نظر دارند که امکان ندارد هلال ماه نو قبل از اقتران رؤیت شود؛ بلکه تولد هلال بعد اقتران است و اقتران یعنی خورشید و ماه در محاق اجتماع کنند و بعد از آن هلال ماه نو متولد می‌شود؛ هم چنین می‌دانند که باید حداقل نه تا ده ساعت از عمرهلال نو بگذرد تا قابل رؤیت باشد؛ اینها قوانین نجومی هستند که در تمام عالم کسی بر سر آن اختلاف ندارد؛ جناب حبیب الحبیب.

  چقدر تکرار کردم و یادآوری کردم و هشدار دادم که نشانه‌های بزرگ ساعت شروع شده‌اند و از جمله آنها این است که خورشید به ماه رسیده و ماه بعد از میلاد به دنبال خورشید روان شده و خورشید جلوتر از هلال ماه نو حرکت کرده است همان طورکه این اتفاق در هلال ماه رمضان سال ۱۴۲۸ه.ق.(شهریور ۱۳۸۶ه.ش.) رخ داد و این نشانه به دو صورت تکرار می‌شود؛ گاهی در مشرق و گاهی در مغرب رخ می‌دهد؛ تصدیق قیم حق و هشدار دهنده در این فرموده خداوند تعالی:
  {وَالشَّمْسِ وَضُحَاهَا ﴿١﴾ وَالْقَمَرِ إِذَا تَلَاهَا ﴿٢﴾ وَالنَّهَارِ إِذَا جَلَّاهَا ﴿٣﴾ وَاللَّيْلِ إِذَا يَغْشَاهَا ﴿٤﴾} صدق الله العظيم [الشمس]؛
  {قسم به آفتاب و گسترش نور آن(۱) و ماه وقتی در پی آن روان شود(۲) و قسم به روز هنگامی که زمین را روشن می‌کند(۳) و شب هنگامی که آن را می‌پوشاند(۴)}
  یعنی هلال درابتدا و انتهای روزدر پی خورشید روان خواهد شد.
  و این هم تأویل حق این آیه که برایت می‌آوریم:
  {وَالشَّمْسِ وَضُحَاهَا ﴿١﴾ وَالْقَمَرِ إِذَا تَلَاهَا ﴿٢﴾ } صدق الله العظيم [الشمس]؛
  {قسم به آفتاب و گسترش نور آن(۱) و ماه وقتی در پی آن روان شود(۲)}
  این تبیان نشانه‌ای از نشانه‌های بزرگ ساعت در صورت وقوع است؛ چرا که ماه بعد از میلاد نمی‌تواند به دنبال خورشید روان شود؛ بلکه همیشه هلال ماه نو بعد از تولدش پیشایش خورشید حرکت می‌کند. تصدیق فرموده خداوند تعالی:
  {لَا الشَّمْسُ يَنبَغِي لَهَا أَن تُدْرِكَ الْقَمَرَ وَلَا اللَّيْلُ سَابِقُ النَّهَارِ ۚ وَكُلٌّ فِي فَلَكٍ يَسْبَحُونَ} صدق الله العظيم [يس:40].
  {نه خورشید را سزاست که به ماه رسد، و نه شب بر روز پیشی می‌گیرد؛ و هر کدام در مسیر خود شناورند}
  ومعنى این فرموده:
  {لَا الشَّمْسُ يَنبَغِي لَهَا أَن تُدْرِكَ الْقَمَرَ} صدق الله العظيم [يس:40].
  {نه خورشید را سزاست که به ماه رسد}
  این است که بعد از میلاد ماه نو؛ خورشید نمی‌تواند از ماه پیش بیفتد.
  و اما فرموده خداوند تعالی:
  {وَلَا اللَّيْلُ سَابِقُ النَّهَارِ ۚ وَكُلٌّ فِي فَلَكٍ يَسْبَحُونَ} صدق الله العظيم [يس:40].
  {و نه شب بر روز پیشی می‌گیرد؛ و هر کدام در مسیر خود شناورند}
  یعنی سزاوار نیست شب از روز پیشی گیرد و جلو افتادن شب از روز رخ نخواهد داد مگر زمانی که خورشید از مغرب طلوع کرده و یکی از نشانه‌های بزرگ ساعت رخ دهد ولی قبل از تصدیق این نشانه؛ طبق نظام نجومی زمین؛ او شب را وارد روز می‌کند و شب از پی روزبه سرعت درحرکت است.
  حبیب به بیان آیات قبلی بازمی‌گردیم:
  {وَالشَّمْسِ وَضُحَاهَا ﴿١﴾ وَالْقَمَرِ إِذَا تَلَاهَا ﴿٢﴾ وَالنَّهَارِ إِذَا جَلَّاهَا ﴿٣﴾ وَاللَّيْلِ إِذَا يَغْشَاهَا ﴿٤﴾} صدق الله العظيم [الشمس]،
  {قسم به آفتاب و گسترش نور آن(۱) و ماه وقتی در پی آن روان شود(۲) و قسم به روز هنگامی که زمین را روشن می‌کند(۳) و شب هنگامی که آن را می‌پوشاند(۴)}
  و اما بخشی از آن را در اول این خطاب بیان کردیم:
  {وَالشَّمْسِ وَضُحَاهَا ﴿١﴾ وَالْقَمَرِ إِذَا تَلَاهَا ﴿٢﴾} صدق الله العظيم [الشمس]،
  {قسم به آفتاب و گسترش نور آن(۱) و ماه وقتی در پی آن روان شود(۲)}
  حال به سراغ این فرموده خداوند تعالى می‌آییم:
  {وَالنَّهَارِ إِذَا جَلَّاهَا ﴿٣﴾ وَاللَّيْلِ إِذَا يَغْشَاهَا ﴿٤﴾} صدق الله العظيم [الشمس]،
  {و قسم به روز هنگامی که زمین را روشن می‌کند(۳) و شب هنگامی که آن را می‌پوشاند(۴)}
  و این معین کردن زمان وقوع بسته به نوع ادراک است. یکی در آغاز روز رخ خواهد داد:
  {وَالنَّهَارِ إِذَا جَلَّاهَا}
  {و قسم به روز هنگامی که زمین را روشن می‌کند}
  و موعد دیگری در پایان روز است:
  {وَاللَّيْلِ إِذَا يَغْشَاهَا}
  { و شب هنگامی که آن را می‌پوشاند}
  و این حین غروب و فرو رفتن آفتاب است در حالی که هلال ماه آن را تعقیب می‌کند؛ این دقیقا همان اتفاقی است که در هلال رمضان ۱۴۲۸ه.ق.(شهریور ۱۳۸۶) رخ داد.
  ولی نشانه بزرگ در هلال ذی الحجه رخ داد؛ و معنی اکبر و بزرگ این است که این نشانه کاملاً واضح و عیان بود؛ نشانه‌ای که خداوند با رؤیت هلال توسط شاهدان؛ قبل ازموعد مقرر برای اقتران؛ در هلال ذی الحجه مرا با آن یاری کرد. اگر از دانمشندان نجوم سؤال کنی؛ می‌گویند محال است هلال قبل از اقتران رؤیت شود ولی این اتفاق رخ داد جناب حبیب الحبیب و کشور عربستان سعودی اعلان کرد هلال ذی الحجه بعد از غروب آفتاب روز یک شنبه و در شب دوشنبه رؤیت شده است ولی اگر وقت اقتران را بررسی کنی خواهی دید زمان آن چند ساعت بعد از غروب آفتاب یک شنبه است.
  از حبیب الحبیب و تمام دانشمندان نجوم و شریعت جهان سؤالی داشته و می‌گویم: چرا با وجود این که زمان اقتران فرا نرسیده بود؛ هلال ذی الحجه سال ۱۴۲۸ در زمان غروب آفتاب رؤیت شد؟ به خداوند بزرگ قسم آنها اگر یک تریلیون سال عمر کنند و به دنبال جواب بگردند؛ جواب حقی پیدا نخواهند کرد جز این که "حق" یعنی وقوع ادراک و رسیدن خورشید به ماه را تصدیق کنند. ای مردم عالم آیا کسی هست که پند بگیرد و متذکر شود؟
  جناب حبیب الحبیب؛ برهان در تصویر و نام فرد نیست؛ بلکه برتری علمی ملاک است و اگر ابن عمر بخواهد تصویر مرا نشانت بدهد از نظر من مانعی ندارد.
  وسلامٌ على المرسلين، والحمدُ لله رب العالمين..
  أخوكم الإمام المهديّ ناصر محمد اليماني.

  اقتباس المشاركة: 285505 من الموضوع: ( الردّ على حبيب الحبيب ) في العشر الآيات الأولى من سورة الكهف توجد حقيقة المسيح الحقّ عيسى بن مريم يا حبيب الحبيب كُن فطِناً ولبيباً..

  - 4 -
  الإمام ناصر محمد اليماني
  26 – 12 – 1428 هـ
  05 – 01 – 2008 مـ
  07:12 مساءً
  ــــــــــــــــــــــ  إلى حبيب الحبيب الذي هو في شكٍّ مريبٍ ..

  بسم الله الرحمن الرحيم، وسلام على المرسلين، السلام علينا وعلى جميع عباد الله الصالحين، والحمد لله ربّ العالمين، وبعد..

  ويا حبيب الحبيب، إني أراك لفي شكٍّ مريبٍ بأني لربما أكون المهديّ المنتظَر، فنعم الشكّ إذا تلاه اليقين. ولسوف أنصحك بالحقّ إن كنت تريد الحقّ ولا غير الحقّ فقل: اللهم عبدك يسألك بحقّ لا إله إلا أنت، وبحقّ رحمتك التي كتبت على نفسك، وبحقّ عظيم نعيم رضوان نفسك إن كان ناصر محمد اليماني هو المهديّ الحقّ من لدُنك فاجعلني من السابقين بالتصديق والإيمان في عصر الحوار من قبل الظهور، إنك أنت السميع العليم.

  وأصدِق الله يُصدقك ويريك الحقّ حقاً ويرزقك اتباعه ويريك الباطل باطلاً ويرزقك اجتنابه، إن ربي سميع الدعاء. تصديقاً لقول الله تعالى:
  {وَالَّذِينَ جَاهَدُوا فِينَا لَنَهْدِيَنَّهُمْ سُبُلَنَا} صدق الله العظيم [العنكبوت:69].

  والتأويل الحقّ لهذه الآية: يقول تبارك وتعالى بأنّ الذين يبحثون عن الحقّ ولا يريدون غير الحقّ فحقٌّ على الحقّ أن يهديهم إليه لأنه الحقّ وما دونه باطلٌ.

  ويا حبيب الحبيب، عليك أن تعلم بأنّ آيات التصديق للمهديّ المنتظر هي كثيرةٌ وكبيرةٌ، وقد أراكم الله من آيات التصديق ما يشاء، وعليك أن تعلم بأنّ
  آيات التصديق هي أن يريكم من البيان الحقّ للقرآن على الواقع الحقيقي بالعلم والمنطق، وتلك هي معجزة التصديق الحقّ للمهديّ المنتظَر. تصديقاً لقول الله تعالى:
  {وَقُلِ الْحَمْدُ لِلَّـهِ سَيُرِيكُمْ آيَاتِهِ فَتَعْرِفُونَهَا} صدق الله العظيم [النمل:93].

  وتصديقاً لقوله عزّ وجل:
  {وَيُرِيكُمْ آيَاتِهِ فَأَيَّ آيَاتِ اللَّـهِ تُنكِرُونَ ﴿٨١﴾} صدق الله العظيم [غافر].

  وتصديقاً لقوله الحقّ:
  {سَنُرِيهِمْ آيَاتِنَا فِي الْآفَاقِ وَفِي أَنفُسِهِمْ حَتَّىٰ يَتَبَيَّنَ لَهُمْ أَنَّهُ الْحَقّ} صدق الله العظيم [فصلت:53].

  ومن ضمن آيات التصديق على صدق ناصر اليماني في الآفاق هي أن تتم رؤية الهلال من قبل الاقتران، فإن كنت باحثاً عن الحقيقة فعليك أن تتزود بالعلم في مجال البحث عن أيٍّ من آيات التصديق، فإذا لم تكن مُلماً بالعلم في مجال الآية المطلوب رؤيتها بعين العلم والمنطق فلن تفهم بعضاً من آيات التصديق، وإنما سوف يرى أهل العلم بأنّ البيان للقرآن حقٌّ يجدونه على الواقع الحقيقي بالعلم والمنطق. تصديقاً لقول الله تعالى:
  {وَيَرَى الَّذِينَ أُوتُوا الْعِلْمَ الَّذِي أُنزِلَ إِلَيْكَ مِن رَّبِّكَ هُوَ الْحَقَّ وَيَهْدِي إِلَىٰ صِرَاطِ الْعَزِيزِ الْحَمِيدِ ﴿٦﴾} صدق الله العظيم [سبأ].

  وعلى سبيل المثال عندما أقول إنّ من آيات التصديق لناصر اليماني هي أن يولد الهلال من قبل الاقتران ثم تثبت رؤية الهلال للشهر الجديد قبل موعد الاقتران المنتظر من قبل علماء الفلك في حساباتهم الفلكيّة الموحدة في علم جريان الشمس والقمر والذي لا يختلف على ذلك العلم اثنان في العالمين ومتفقين بأنه لا ينبغي
  رؤية هلال الشهر الجديد من قبل الاقتران أبداً على الإطلاق نظراً لأنهم يعلمون بأن الهلال لا ينبغي له أن يولد من قبل موعد الاقتران؛ بل بعد الاقتران والذي هو نفسه الاجتماع للشمس والقمر المحاق، ومن ثم يولد هلال الشهر الجديد، بل وكذلك يعلمون بأنه لا تتم رؤيته إلى بعد مضي ما لا يقل عن تسعٍ إلى عشر ساعات من عمر الهلال الجديد، وتلك قوانين فلكيّة لا يختلف عليها اثنان في العالمين يا حبيب الحبيب.

  فكم كررتُ وكم ذكرتُ وكم حذرتُ بأنها قد بدأت أشراط الساعة الكبرى، وأن منها أن تُدرك الشمس القمر فيتّبعها من بعد ميلاده فيتلوها والشمس تتقدم الهلال كما حدث في هلال شهر رمضان 1428، وتنقسم تلك الآية إلى قسمين مُتكررةً بعضاً منهما يكون في المشرق وآخر يكون في المغرب تصديق القسم الحقّ والنذير لقول الله تعالى:
  {وَالشَّمْسِ وَضُحَاهَا ﴿١﴾ وَالْقَمَرِ إِذَا تَلَاهَا ﴿٢﴾ وَالنَّهَارِ إِذَا جَلَّاهَا ﴿٣﴾ وَاللَّيْلِ إِذَا يَغْشَاهَا ﴿٤﴾} صدق الله العظيم [الشمس]؛ بمعنى أن الهلال سوف يتلو الشمس في أوّل اليوم وفي آخره.

  وإليك التأويل الحقّ للآية:
  {وَالشَّمْسِ وَضُحَاهَا ﴿١﴾ وَالْقَمَرِ إِذَا تَلَاهَا ﴿٢﴾} وذلك تبياناً لشرط من أشراط الساعة الكبرى إذا حدث، وذلك لأن القمر لا ينبغي له أن يتلو الشمس من بعد ميلاده؛ بل دائما يتقدمها من بعد ميلاده في هلال الشهر الجديد. تصديقاً لقول الله تعالى: {لَا الشَّمْسُ يَنبَغِي لَهَا أَن تُدْرِكَ الْقَمَرَ وَلَا اللَّيْلُ سَابِقُ النَّهَارِ ۚ وَكُلٌّ فِي فَلَكٍ يَسْبَحُونَ} صدق الله العظيم [يس:40].

  ومعنى قوله
  {لَا الشَّمْسُ يَنبَغِي لَهَا أَن تُدْرِكَ الْقَمَرَ} أي تتقدمه من بعد ميلاد هلال الشهرالجديد.
  وأما قوله تعالى:
  {وَلَا اللَّيْلُ سَابِقُ النَّهَارِ ۚ وَكُلٌّ فِي فَلَكٍ يَسْبَحُونَ} أي ولا الليل ينبغي له أن يتقدم النهار وذلك لن يحدث أن يتقدم الليل النهار فيطلبه حثيثاً حتى تطلع الشمس من مغربها لتحقيق أحد أشراط الساعة الكبرى. وأما قبل تصديق تلك الآية فهو يولج الليل في النهار يطلبه حثيثاَ في النظام الفلكي الأرضي.

  ويا حبيب، سوف نعود لبيان الآية السابقة:
  {وَالشَّمْسِ وَضُحَاهَا ﴿١﴾ وَالْقَمَرِ إِذَا تَلَاهَا ﴿٢﴾ وَالنَّهَارِ إِذَا جَلَّاهَا ﴿٣﴾ وَاللَّيْلِ إِذَا يَغْشَاهَا ﴿٤﴾} صدق الله العظيم [الشمس]، فأما شطر منها فقد بيَّناه في أول الخطاب: {وَالشَّمْسِ وَضُحَاهَا ﴿١﴾ وَالْقَمَرِ إِذَا تَلَاهَا ﴿٢﴾}، ثم نأتي لقوله تعالى: {وَالنَّهَارِ إِذَا جَلَّاهَا ﴿٣﴾ وَاللَّيْلِ إِذَا يَغْشَاهَا ﴿٤﴾} وذلك تحديد التوقيت في أنواع الإدراك فأحدهم سوف يكون بدء ميقاته {وَالنَّهَارِ إِذَا جَلَّاهَا} وأما الآخر فميقاته {وَاللَّيْلِ إِذَا يَغْشَاهَا} وذلك عند الغروب فتغيب الشمس والهلال يجري وراءها كما حدث بالضبط في هلال رمضان 1428هـ.

  وأما الآية الكبرى فحدثت في هلال ذي الحجّة، ومعنى قولي الكبرى أي الواضحة والجليّة وهي الآية التي أيّدني الله بها في هلال شهر ذي الحجّة إذ تمت رؤية الهلال من قبل الشهود من قبل موعد الاقتران، ولو تسأل أهل علم الفلك لقالوا إنه من المستحيل رؤية الهلال من قبل الاجتماع ولكنه حدث يا حبيب الحبيب وأعلنت المملكة العربيّة السعوديّة رؤية هلال ذي الحجّة بعد غروب شمس الأحد ليلة الإثنين ولو بحثت عن موعد الاقتران لوجدته بعد غروب شمس الأحد بعدة ساعات.

  ولدي سؤال أوجهه إلى حبيب الحبيب وإلى جميع علماء الفلك والشريعة في العالمين فأقول: لماذا تمت رؤية هلال ذي الحجة 1428هـ عند غروب شمس الأحد برغم أنه لم يأتِ موعد الاقتران؟ وأقسم بالله العظيم بأنهم لن يجدوا إجابة الحقّ غير التصديق بالحقّ ولو تعمَّروا وهم يبحثون عن السبب تريليون عاماً فيوقنون بأنها حقاً أدركت الشمس القمر، فيا معشر البشر هل من مدَّكر؟

  وليس البرهان في الصورة ولا في الاسم بل في بسطة العلم يا حبيب الحبيب، وإن شاء ابن عمر يريك صورتي فلا مانع لدينا.

  وسلامٌ على المرسلين، والحمدُ لله رب العالمين..
  أخوكم الإمام المهديّ ناصر محمد اليماني.
  ________________ضوابط المشاركة

 • لا تستطيع إضافة مواضيع جديدة
 • لا تستطيع الرد على المواضيع
 • لا تستطيع إرفاق ملفات
 • لا تستطيع تعديل مشاركاتك
 •